Modrá CREW 13: Kroniky Legie 1+2

Modrá CREW 13: Kroniky Legie 1+2 - Fabien Nury | I15cajalco.com

... - Kroniky legie #1, 2 . 3.3 | Crew | fantasy, historický, válečný | série Modrá Crew (II ... Modrá CREW 13 - Kroniky legie 1+2 - Fabien Nury | Knihy ... ... .). Vlad Tepes zemřel 14. prosince roku 1476. Tenhle příběh je o tom, co dělal pak. Dva bratři vedou už od počátku světů svou nelítostnou válku, kráčí dějinami poháněni krví a ovlivňují osudy lidí i celý národů. Modrá CREW 13: Kroniky Legie (1-2) Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi ... Modrá Crew 13: Kroniky legie 1 a 2 ... . Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2019. Vydání má 120 barevných stran a prodává se v plné ceně za 249 Kč. Scénář: Fabien Nury Kresba: Tirso, Mario Alberti, Mathieu Lauffray, Zhang Xiaoyu Komiks "Modrá Crew 13: Kroniky legie 1 a 2" jsem začal číst p...

INFORMACE

AUTOR
Fabien Nury
DIMENZE
3,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrá CREW 13: Kroniky Legie 1+2.pdf

POPIS

Vlad Tepes zemřel 14. prosince roku 1476. Tenhle příběh je o tom, co dělal pak. Dva bratři vedou už od počátku světů svou nelítostnou válku, kráčí dějinami poháněni krví a ovlivňují osudy lidí i celý národů. Jedním z těch bratrů je neblaze proslulý Vlad Tepes, zvaný též Dracula. 14. prosince roku 1476 nabírá bratrovražedný boj na obrátkách. Věční upíři přecházejí z těla do těla, mění podobu, jenže ani oni se nedokáží odříznout od ostatních, nedokáží odolat emocím. A to jsou právě ty věci, které dokáží zabít i nesmrtelného.

Chcete si přečíst knihu?Modrá CREW 13: Kroniky Legie 1+2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fabien Nury. Číst Modrá CREW 13: Kroniky Legie 1+2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY