Nepřátelské převzetí

Nepřátelské převzetí - Shane Kuhn | I15cajalco.com

...ářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Nepřátelské převzetí - Thilo Sarrazin - Megaknihy.cz ... . Pozor, nepřátelské převzetí Údajné čistky na ministerstvech tak doplnil další termín - nepřátelské převzetí (známé též pod anglickým hostile takeover) se přitom využívá ve firemním slangu a v minulosti se mělo dle kritiků týkat i aktivit Agrofertu tehdy vlastněného Andrejem Babišem (ANO), který se tomu taktéž ... Kniha: Nepřátelské převzetí - Thilo Sarrazin. Fungujeme! Vážení zákazníc ... Thilo Sarrazin - Wikipedie ... ... Kniha: Nepřátelské převzetí - Thilo Sarrazin. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Nepřátelské převzetí Jak islám brání pokroku a ohrožuje společnost Thilo Sarrazin. Běžná cena: ... Korán je podle Sarrazina základním zdrojem muslimské mentality, nepřátelské vůči západním hodnotám a neslučitelné s politickou demokracií, jíž je vlastní oddělení světské a náboženské sféry. ... Marty je zahnán až na hranice svých sil, když se snaží uzavřít obchodní smlouvu s Michaelem Carlsonem, nevypočitatelným a náladovým kasinovým magnátem z Las Vegas. Clyde vidí, že jeho hvězda stoupá, když se na něj obrátí majitelé lasvegaského… Uskuteční nepřátelské převzetí Lidských zdrojů, a. s., a jejich akcie rostou do nebes, dokud jim rozdílný pohled na vedení firmy nepřivodí ošklivý rozchod. Když John dostane padáka z ložnice i z rady představenstva, nezbývá mu než vrátit se na kancelářské bitevní pole a čelit nejnebezpečnějšímu nepříteli, s ... Nepřátelské převzetí sítě Steem - Justin Sun a velké burzy útočí na blogovací blockchain. 3. 3. 2020. 0. Blogovací platforma Steem se nachází v prekérní situaci. Velké burzy se ve spojení s Justinem Tronem pokusily zvrátit rozhodnutí o omezení Sunových práv v síti Steem. Ten nedávno koupil web Steem.it, který je ... S více než ročním zpožděním vychází v češtině nejnovější kniha německého ekonoma Thilo Sarrazina Nepřátelské převzetí s podtitulem "Jak islám brání pokroku a ohrožuje společnost".Autor, který byl mimo jiné sekretářem ministra financí za sociálně demokratickou stranu Německa, Finančním senátorem státu Berlín a členem představenstva Spolkové banky se od ......

INFORMACE

AUTOR
Shane Kuhn
DIMENZE
11,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepřátelské převzetí.pdf

POPIS

John, bývalý špičkový zaměstnanec Lidských zdrojů, a. s. – agentury, která trénuje mladé nájemné vrahy a posílá je v převlečení za stážisty infiltrovat se do velkých korporací – si nedávno udělal volno, aby se mohl věnovat novému koníčku: hledání Alice, bývalé milenky a zároveň smrtelné protivnice. Jenže když ji konečně najde, místo aby jí provrtal hlavu kulkou, nasadí jí při bombastickém obřadu svatební prsten. Pan a paní Lagovi se rozhodnou spolu žít i pracovat. Uskuteční nepřátelské převzetí Lidských zdrojů, a. s., a jejich akcie rostou do nebes, dokud jim rozdílný pohled na vedení firmy nepřivodí ošklivý rozchod. Když John dostane padáka z ložnice i z rady představenstva, nezbývá mu než vrátit se na kancelářské bitevní pole a čelit nejnebezpečnějšímu nepříteli, s jakým měl kdy co do činění – své ženě.

Chcete si přečíst knihu?Nepřátelské převzetí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shane Kuhn. Číst Nepřátelské převzetí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY