Vysílání štěstí: Jak přijmout pozitivní změny a šířit je kolem sebe

Vysílání štěstí: Jak přijmout pozitivní změny a šířit je kolem sebe - Michelle Gielanová | I15cajalco.com

...zlomený, uvnitř předsádky přelepeny v místě vazby průhlednou lepenkou, takto přelepeny i některé stránky ... BizBooks - knihy | Databáze knih ... . Je potřeba dojít k rovnováze, harmonii, a to vše sebou přináší procesy, změny, které jsou pro nás nevyhnutelné. Když se podívám na všechny karty, které jsem si pro následující rok vytáhla, tak ten výklad je v celku pozitivní. Jak být dobrým člověkem. Být dobrý člověk neznamená jen dělat věci pro ostatní. Musíte přijmout a milovat sami sebe, než pošlete pozitivní energii do vesmíru. Použijte některý z násled ... Vysílání štěstí: Jak přijmout pozitivní změny a šířit je ... ... . Musíte přijmout a milovat sami sebe, než pošlete pozitivní energii do vesmíru. Použijte některý z následujících tipů, které vám pomohou být lepším člověkem. Zji... Není možné, aby svět ovládali tyto duše, které nemají otevřenou srdeční čakru a nevidí světlo a jedinečnost v každém kolem sebe. A to nejen v lidech, ale ve zvířatech a k přírodě, jako takové. Neberte vše kolem sebe, jako samozřejmost. Vše je dar. A důležité je mít naději, že láska zvítězí nad zaslepeností....

INFORMACE

AUTOR
Michelle Gielanová
DIMENZE
4,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Vysílání štěstí: Jak přijmout pozitivní změny a šířit je kolem sebe.pdf

POPIS

Zaměřte se na způsob, jakým vysíláte svá sdělení a staňte se moderátorem pozitivních zpráv a změn! Nová komunikační strategie vás naučí jak naočkovat svůj mozek proti stresu, jak vést i nepříjemnou konverzaci v pozitivním duchu, jak si poradit s negativními lidmi a jakým způsobem sdílet špatné zprávy. Kniha se zásadně liší od jiných osobně-rozvojových titulů. Ukazuje totiž, jak udělat šťastným nejen sebe, ale i lidi kolem nás – naše kolegy, rodinu, přátele.

Chcete si přečíst knihu?Vysílání štěstí: Jak přijmout pozitivní změny a šířit je kolem sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michelle Gielanová. Číst Vysílání štěstí: Jak přijmout pozitivní změny a šířit je kolem sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY