Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně

Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně - Valenti Roncová | I15cajalco.com

...chodu Refugium.cz Kniha: Svatá Františka Římská -- Osvědčená přímluvkyně - Valenti Roncová ... Svědectví a životopisy (kategorie produktů) ... ... Je osvědčenou přímluvkyní za ty, kteří si zoufají nad ztrátou majetku a jsou nuceni žít v nespravedlnosti. (osvědčená přímluvkyně) Předmětná hesla Františka Římská, svatá, 1384-1440 Svatá Františka Římská(Valenti Roncová) - Po ztrátě synů a manžela přijala úděl vdovy. Její dřívější palác se proměnil v útočiště chudých a nemocných. V době, kdy Řím str ... Svatá Františka Římská [Valenti Roncová, M. Luisa] ... . Její dřívější palác se proměnil v útočiště chudých a nemocných. V době, kdy Řím strádal politickými spory a lidé houfně umírali na mor, s diskrétní „aristokracií ducha" slouží nejzapomenutějším. Všetky informácie o produkte Kniha Svatá Františka Římská, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Svatá Františka Římská. Svatá Františka Římská od 5,00 € - Heureka.sk Svatá Františka Římská Osvědčená přímluvkyně Roncová Valenti. Po ztrátě synů a manžela přijala úděl vdovy. Její...

INFORMACE

AUTOR
Valenti Roncová
DIMENZE
4,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně.pdf

POPIS

Po ztrátě synů a manžela přijala úděl vdovy. Její dřívější palác se proměnil v útočiště chudých a nemocných. V době, kdy Řím strádal politickými spory a lidé houfně umírali na mor, s diskrétní „aristokracií ducha“ slouží nejzapomenutějším. Vnitřně strádala papežským rozkolem a obětovala se za sjednocující koncil, který by vyhojil rány církve. Nepřekvapuje, že je nazvána patronkou Říma. Je osvědčenou přímluvkyní za ty, kteří si zoufají nad ztrátou majetku a jsou nuceni žít v nespravedlnosti.

Chcete si přečíst knihu?Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valenti Roncová. Číst Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY