Kronika katů Mydlářů

Kronika katů Mydlářů - Karel Štorkán | I15cajalco.com

...lance, lékaře a popravčího mistra Jana Mydláře a všechny důležité historické události v Praze a Evropě za vlády císaře Rudolfa II ... Katova vinice (Kronika katů Mydlářů, #3) by Karel Štorkán ... . a během třicetileté války, jejímž aktérem se ... Všechny informace o produktu Kniha Kronika katů Mydlářů - komplet 3 knihy - Karel Štorkán, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kronika katů Mydlářů - komplet 3 knihy - Karel Štorkán. Kronika katů Mydlářů. Karel Štorkán. V trojdílné Kronice katů Mydlářů nahlédneme do tajemství Jana Mydláře, vzdělance a doktora ... Kronika katů Mydlářů - Karel Štorkán | Knihy Dobrovský ... . Kronika katů Mydlářů. Karel Štorkán. V trojdílné Kronice katů Mydlářů nahlédneme do tajemství Jana Mydláře, vzdělance a doktora medicíny, jenž se řízením osudu, ale hlavně kvůli své lásce k povětrné Dorotce stal staroměstským katem. Kronika katů Mydlářů. Meč magistra medicíny / Kati ve službách císařů / Katova vinice. ŠTORKÁN Karel. Info: Šulc-Švarc, 2019 (2.) - váz., 512 str. EAN: 9788072444465 ISBN: 978-80-7244-446-5. Hodnocení: 0 hodnocení ... Kronika katů Mydlářů - souborné vydání 3 knih 5 1 recenze V trojdílné Kronice katů Mydlářů nahlédneme do tajemství Jana Mydláře, vzdělance a doktora medicíny, jenž se řízením osudu, ale hlavně kvůli své lásce k povětrné Dorotce stal staroměstským katem. Meč magistra medicíny (Kronika katů Mydlářů, #1), Kati ve službách císařů (Kronika katů Mydlářů, #2), and Katova vinice (Kronika katů Mydlářů, #3) Kronika katů Mydlářů Karel Štorkán. Skladem 4 ks 404 Kč Běžná cena 499 K č. Ušetříte 95 Kč (19 %) Vložit do ... Všechny informace o produktu Kniha Kronika katů Mydlářů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kronika katů Mydlářů. KRONIKA KATŮ MYDLÁŘŮ zaznamenává ve třech knihách Meč magistra medicíny, Kati ve službách císařů a Katova vinice, které vycházejí poprvé společně, výjimečný příběh vzdělance, lékaře a popravčího mistra Jana Mydláře a všechny důležité historické události v Praze a Evropě za vlády císaře Rudolfa II. a během třicetileté války, jejímž aktérem se ... Závěrečná kniha trilogie Kronika katů Mydlářů. V poslední svazku katovské kroniky předá Jan Mydlář krvavou živnost synovi Ondřejovi a věnuje se jen své vinici a milované medicíně, ale znovu do jeho života vstoupí záhadná Eliška Štefková a její syn a s nimi p...

INFORMACE

AUTOR
Karel Štorkán
DIMENZE
12,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Kronika katů Mydlářů.pdf

POPIS

Kronika katů Mydlářů zaznamenává ve třech knihách Meč magistra medicíny, Kati ve službách císařů a Katova vinice, které vycházejí poprvé společně, výjimečný příběh vzdělance, lékaře a popravčího mistra Jana Mydláře a všechny důležité historické události v Praze a Evropě za vlády císaře Rudolfa II. a během třicetileté války, jejímž aktérem se stal Mydlář jako vykonavatel staroměstské exekuce nad 27 českými pány.

Chcete si přečíst knihu?Kronika katů Mydlářů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Štorkán. Číst Kronika katů Mydlářů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY