Myší knížka

Myší knížka - Petr Chudožilov | I15cajalco.com

...dkovým. Příběhy myšky Charlotte své malé i velké čtenáře pobaví a zároveň pohladí po duši ... Myší knížka | KNIHCENTRUM.cz ... . Knížka je psaná celkem jednoduše, takže se četla sama. Dost zarážející pro mě bylo akorát to, že se děj odehrával stále na jednom místě s pár osobami, na což nejsem zvyklá. ... Na závěr dodám, že díky teoriím "myší" mě tato kniha psychologicky posunula dál. Motivovala mě k tomu nebýt myší a umět se ozvat ... Myší knížka - Chudožilov, Petr ; Malá myš, která se schovala v kapse kabátu, cestuje se svým ... Myší knížka - Petr Chudožilov — Kniha.cz ... ... Myší knížka - Chudožilov, Petr ; Malá myš, která se schovala v kapse kabátu, cestuje se svým novým přítelem do Švýcarska. Charlotte vždycky všechno ví nejlíp a na všechno má odpověď. Drzým jazykem a přesvědčivou ... Myší knížka Renomovaný autor Petr Chudožilov se vrací k nejmladším čtenářům s oceňovanou, nesentimentálně poetickou knížkou, která vychází v překladu samotného autora po dvaceti letech od prvního vydání v němčtině. Nenápadná myší kamarádka Charlotte dovádí pana spisovatele často doslova k zoufalství. Myší knížka. Petr Chudožilov. Renomovaný autor Petr Chudožilov se vrací k nejmladším čtenářům s oceňovanou, nesentimentálně poetickou knížkou, která vychází v překladu samotného autora po dvaceti letech od prvního vydání v němčtině. Myší knížka Petr Chudoži...

INFORMACE

AUTOR
Petr Chudožilov
DIMENZE
7,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Myší knížka.pdf

POPIS

Renomovaný autor Petr Chudožilov se vrací k nejmladším čtenářům s oceňovanou, nesentimentálně poetickou knížkou, která vychází v překladu samotného autora po dvaceti letech od prvního vydání v němčtině. Nenápadná myší kamarádka Charlotte dovádí pana spisovatele často doslova k zoufalství. Prožili spolu doslova neuvěřitelné věci. Vždycky ví všechno nejlíp a na všechno má odpověď. Smysl pro fantaskno uplatnil autor nápaditým a hravým způsobem a zázračné dění vpadá do světa nepohákové každodennosti.

Chcete si přečíst knihu?Myší knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Chudožilov. Číst Myší knížka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY