Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa

Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa - Peter Lauster | I15cajalco.com

... vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Láska Milostný vztah z pohledu psychologa - ANAG ... . vydání) Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Láska. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa. LAUSTER Peter. Info: Pragma, 2019 (2.) - váz., 200 str. Z něm. přel. O. Kolečková EAN: ... Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa - Peter Lauster. Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knih ... Láska Milostný vztah z pohledu psychologa - ANAG ... . Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní... Láska Milostný vztah z pohledu psychologa Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní fenomén, s nímž je v našem myšlení spojeno mnoho předsudků a mýtů. Nejkrásnější a nejdůležitější pocit v lidském životě má živý děj i určité fáze a podléhá proměnám. Hledáte Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa od Peter Lauster? Dnes objednáte, zítra vyzvednete...

INFORMACE

AUTOR
Peter Lauster
DIMENZE
3,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa.pdf

POPIS

Nejčtenější německý psycholog Peter Lauster si za téma této knihy zvolil lásku, duševní fenomén, s nímž je v našem myšlení spojeno mnoho předsudků a mýtů. Nejkrásnější a nejdůležitější pocit v lidském životě má živý děj i určité fáze a podléhá proměnám. Autor těží ze své dlouholeté praxe a nabízí čtenářům poznatky, které jim pomohou uvědomit si vlastní schopnost lásky a dále ji rozvíjet. Na četných příkladech z poradenské praxe ukazuje i cesty k naplněné lásce.

Chcete si přečíst knihu?Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Lauster. Číst Láska. Milostný vztah z pohledu psychologa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY