Fit diář 2020 pro muže

Fit diář 2020 pro muže - Stanislava Holomková, | I15cajalco.com

...šky i kabelky. FIT diář 2020 pro muže - Stanislava Holomková ... Holomková Stanislava: FIT diář 2020 pro muže | MALL.CZ ... . Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Fit diář 2020 pro muže. Kdo napsal knihu Fit diář 2020 pro muže? Autorem je Stanislava Holomková, Kamila Štreitová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Fit diář 2020 je určen pro všechn ... FIT Diář pro muže 2020 - Knihy.cz ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Proč si pořídit fit diář? - díky skladnénu formátu A5 a tenkosti diáře se vejde do každé sportovní tašky i kabelky. Dům knihy.cz > Knihy > Sport > Fit diář 2020 pro muže. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Fit diář 2020 pro muže. HOLOMKOVÁ Stanislava. Info: Computer Media, 2019 (1.) - váz., 128 str. EAN: 9788074023934 ISBN: 978-80-7402-393-4 ... Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Proč si pořídit fit diář? - díky skladnénu formátu A5 a tenkosti diáře se vejde do ... Kupte knihu FIT Diář pro muže 2020 (Stanislava Holomková, Kamila Štreitová) s 21 % slevou za 225 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Balíček knih 2x Fit diář 2020 pro muže s knižním dárkem zdarma. Pouze s balíčkem a pouze zde - kniha "Domácí cvičení" jako dárek! Ke každému balíčku získáte hodnotnou knihu Domácí cvičení 3 - Posilování s vlastní vahou a gymbalem, zdarma (odkaz na knihu zde). Jedná se o celobarevnou knihu s vyobrazenými cviky a ... Fit diář 2020 pro muže Stanislava Holomková, Kamila Štreitová. 288 Kč. 259 Kč-10%. Kniha Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Fit diář 2020 pro ženy ......

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Holomková,
DIMENZE
7,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Fit diář 2020 pro muže.pdf

POPIS

Fit diář 2020 je určen pro všechny kdo žijí, nebo chtějí začít žít aktivním sportovním životem. Ať už jste sportovec, nebo se teprve chystáte začít, je fit diář určen právě vám. Proč si pořídit fit diář? Díky skladnému formátu A5 se vejde do každé sportovní tašky i kabelky. Žádné dělení dnů, žádné otáčení stránek - vaše aktivity vidíte pohromadě v rámci jednoho týdne. V diáři je prostor nejen pro tréninkové dny, ale i pro pracovní a volnočasové aktivity. Namísto zdlouhavého vypisování tréninků v rámci jednotlivých dnů stačí zatrhnout políčka pro druh tréninku, dopsat čas a je to! Hlídáte si příjem makroživin? Diář obsahuje prostor pro zapsání množství přijatých bílkovin, tuků a sacharidů pro každý den a dále kolonku pitného režimu. Ke každému týdnu je přiřazen malý článek, kde naleznete tipy, triky a zajímavosti z oblasti výživy, sportu a zdraví. Články jsou v mužském provedení FIT Diáře 2019 přizpůsobeny mužskému tělu a jeho dispozicím. Každému uplynulému měsíci je věnována speciální dvojstránka pro vyplnění motivace, cílů, rekordů a evidování aktuálních měření pro oblast lýtka, stehna, boků, pasu, bicepsu a ramen. Hlídáte si váhu? Můžete si ji zapsat každý den ráno i večer, ať víte, jaké výkyvy se ve vašem těle odehrávají. Fit diář pro rok 2020 byl navržen pro pohodlí, rychlost a přehlednost nejen pracovních dnů a volnočasových aktivit, ale především pro evidenci tréninků, motivace a rekordů, které se pro vás stanou hnacím motorem za vašimi sny a přáními.

Chcete si přečíst knihu?Fit diář 2020 pro muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Holomková,. Číst Fit diář 2020 pro muže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY