Zakázaná učebnice koučování

Zakázaná učebnice koučování - Magdaléna Vokáčová | I15cajalco.com

...ihu Přečtěte si ukázku z knihy Koučování je způsob, jak krok za krokem vybudovat víru v sebe, ve svou hodnotu, ve své sny! Zakázaná učebnice Vás zavede na výcvik v koučování ... Magdalena Vokáčová Žít a užívat - Home | Facebook ... . Zakázaná učebnice vás zavede na výcvik v koučování. Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláváním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků výcviku zahrnuje nejen cvičení, metody a techniky koučování, ale také příběhy jednotlivých postav. Zakázaná učebnice vás zavede na výcvik v koučování. Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláváním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků výcvi ... Zakázaná učebnice koučování - Domov | Facebook ... . Zakázaná učebnice vás zavede na výcvik v koučování. Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláváním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků výcviku zahrnuje nejen cvičení, metody a techniky koučování, ale také příběhy jednotlivých postav. Zakázaná učebnice koučování. 122 Páči sa mi to. Koučování je způsob, jak krok za krokem vybudovat víru v sebe, ve vaší hodnotu, ve vaše sny! ...

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Vokáčová
DIMENZE
9,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Zakázaná učebnice koučování.pdf

POPIS

Koučování je způsob, jak krok za krokem vybudovat víru v sebe, ve vaši hodnotu, ve vaše sny! Zakázaná učebnice vás zavede na výcvik v koučování. Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláváním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků výcviku zahrnuje nejen cvičení, metody a techniky koučování, ale také příběhy jednotlivých postav. Každý charakter dává čtenáři trochu jiný pohled na výcvik i na jednotlivé techniky. Kniha je poutavým čtením nejen pro kouče, je zároveň inspirací a nástrojem pro všechny čtenáře, kteří se zajímají o moderní psychologii a osobní rozvoj.

Chcete si přečíst knihu?Zakázaná učebnice koučování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Vokáčová. Číst Zakázaná učebnice koučování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY