Zakázaná učebnice koučování

Zakázaná učebnice koučování - Magdaléna Vokáčová | I15cajalco.com

...e způsob, jak krok za krokem vybudovat víru v sebe, ve vaší hodnotu, ve vaše sny! Zakázaná učebnice vás zavede na výcvik v koučování ... Magdalena Vokáčová Žít a užívat - Home | Facebook ... . Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků... Techniky koučování podané zábavnou formou. VOKÁČOVÁ, Magdaléna : Zakázaná učebnice koučování, aneb, Zápisky účastníků výcviku Přihlaste se Zakázaná učebnice vás zavede na výcvik v koučování. Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků výcviku zahrnuje nejen ... Zakázaná učebnice koučování - Domov | Facebook ... . Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků výcviku zahrnuje nejen cvičení, metody a techniky koučování, ale také př íběhy jednotlivých postav. Každý charakter dává čtenáři trochu jiný pohled ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 37 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Magdalena Vokáčová . Koučování je způsob, jak krok za krokem vybudovat víru v sebe, ve vaší hodnotu, ve vaše sny! Zakázaná učebnice vás zavede na výc... Zakázaná učebnice koučování Magdalena Vokáčová | Inner Winner, 2013. Skladem u dodavatele - Odesíláme za 3-5 dnů . Jazyk: Čeština. Vazba ......

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Vokáčová
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Zakázaná učebnice koučování.pdf

POPIS

Koučování je způsob, jak krok za krokem vybudovat víru v sebe, ve vaši hodnotu, ve vaše sny! Zakázaná učebnice vás zavede na výcvik v koučování. Společně se třemi hlavními hrdiny projdete vzděláváním profesionálních koučů. Vyprávění tří účastníků výcviku zahrnuje nejen cvičení, metody a techniky koučování, ale také příběhy jednotlivých postav. Každý charakter dává čtenáři trochu jiný pohled na výcvik i na jednotlivé techniky. Kniha je poutavým čtením nejen pro kouče, je zároveň inspirací a nástrojem pro všechny čtenáře, kteří se zajímají o moderní psychologii a osobní rozvoj.

Chcete si přečíst knihu?Zakázaná učebnice koučování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Vokáčová. Číst Zakázaná učebnice koučování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY