Myší knížka

Myší knížka - Petr Chudožilov | I15cajalco.com

...ižka mini - fh-5018. Lepová pasca na kartónovom podklade, určená na myši, podkany a hmyz ... Myší knížka | KNIHCENTRUM.cz ... . Pripravená na okamžité použitie. extra lepivá, bez zápachu, ľahká manipulácia. E-kniha Myší knížka od Petr Chudožilov. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Myši patří do nebe je velice unikátní knížka, která vypráví o myšce Šupito, která prožije svou vlastní smrt, témat smrti je v knize zpracováno velmi pěkně, pomáhá dětem v pochopení toho, co se vlastně stalo a co to znamená. Knížka má pěkné ilustrace, mě osobně se líbí, ale myslím, že moc dětí nezaujmou ... Myší knížka - Petr Chudožilov — Kniha.cz ... . Knížka má pěkné ilustrace, mě osobně se líbí, ale myslím, že moc dětí nezaujmou ... Myší knížka - Petr Chudožilov . Petr Chudožilov, povídkář, fejetonista, esejista a autor pohádek, jehož dílo bylo oceněno Čestnou listinou IBBY a prestižní Evropskou cenou za nejlepší německou pohádku, se vrací i k těm nejmladším českým čtenářům s nesentimentálně poetickou knížkou, která vychází v překladu ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Chudožilov
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Myší knížka.pdf

POPIS

Renomovaný autor Petr Chudožilov se vrací k nejmladším čtenářům s oceňovanou, nesentimentálně poetickou knížkou, která vychází v překladu samotného autora po dvaceti letech od prvního vydání v němčtině. Nenápadná myší kamarádka Charlotte dovádí pana spisovatele často doslova k zoufalství. Prožili spolu doslova neuvěřitelné věci. Vždycky ví všechno nejlíp a na všechno má odpověď. Smysl pro fantaskno uplatnil autor nápaditým a hravým způsobem a zázračné dění vpadá do světa nepohákové každodennosti.

Chcete si přečíst knihu?Myší knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Chudožilov. Číst Myší knížka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY