Uprchlík

Uprchlík - Alan Gratz | I15cajalco.com

...ivé většině případů chová doopravdy jako chirurg a nikoli jako vězeňský profesionál s fyzickou kondicí atleta ... Uprchlík - iDNES.cz ... . Vítězí chytrostí, důvtipem a odhodláním. Oproti tomu jeho protipól je neménně skvělý. Uprchlík (také běženec) je člověk, který nedobrovolně opustil svoji rodnou zem nebo stát, kde žil.Uprchlíky lze rozlišovat jako politické uprchlíky (utekli kvůli represivnímu režimu ve své zemi), nebo válečné uprchlíky (utekli kvůli válečné situaci ve svojí zemi). This feature is not available right now. Please try again later. Doktor Richard Kimble (David Janssen) najde jednoho ve ... Uprchlík - iDNES.cz ... . This feature is not available right now. Please try again later. Doktor Richard Kimble (David Janssen) najde jednoho večera ve svém domě zavražděnou ženu a jednorukého pachatele. Avšak nakonec je z vraždy obviněn Kimble, a odsouzen k trestu smrti. Náhodou se mu ale podaří utéci při nehodě při převozu vězně. V… Jiří Pes Uprchlík / George The Dog, Refugee is in the Official Se...

INFORMACE

AUTOR
Alan Gratz
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Uprchlík.pdf

POPIS

Tři mladí lidé, jedna touha: utéct. Josef je židovský chlapec v nacistickém Německu třicátých let. Jeho rodina před hrozícím nebezpečím prchá na lodi mířící na druhý konec světa. Isabel je kubánská dívka. Píše se rok 1994 a její zemi pustoší vzpoury a nepokoje, a tak se s rodinou vydává na člunu hledat bezpečí a svobodu v Americe. Mahmúd je mladý Syřan. Jeho vlast v roce 2015 ničí válka a on s celou rodinou putuje pěšky po Evropě. Všichni hledají úkryt a všichni musí překonat nepředstavitelná nebezpečí.

Chcete si přečíst knihu?Uprchlík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Gratz. Číst Uprchlík Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY