Tenkrát v Listopadu. Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu

Tenkrát v Listopadu. Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu - Veronika Stehlíková, | I15cajalco.com

...a. Pod názvem Svobodný listopad se uskutečnilo několik debat, konferencí, koncertů a výstav, které si dali za cíl připomínat roli ... Veronika Stehlíková | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... ... Tenkrát v Listopadu - Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu . Publikace nabízí specifický úhel pohledu na zlomové dění roku 1989. S odstupem třiceti let se k němu vracejí ve svých vzpomínkách tehdejší studenti a zaměstnanci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy. V pestrém výběru narátorů lze spatřovat jednu z hlavních předností práce, která vyváženým způsobem nahlíží na dění a z ... Tenkrát v Listopadu Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu ... . V pestrém výběru narátorů lze spatřovat jednu z hlavních předností práce, která vyváženým způsobem nahlíží na dění a z dějin nikoho nevykazuje. Mladým čtenářům může publikace přiblížit historii a těm, kteří rok 1989 prožívali, může vyvolat osobní vzpomínky. (vzpomínky na Matfyz v čase zlomu) Tenkrát v Listopadu: Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu Publikace nabízí specifický úhel pohledu na zlomové dění roku 1989. S odstupem třiceti let se k němu vracejí ve svých vzpomínkách tehdejší studenti a zaměstnanci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy. Hledáte Tenkrát v Listopadu. Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu od Martin Vlach,Luboš Veverka,Veronika Stehlíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Tenkrát v Listopadu. Kdo napsal knihu Tenkrát v Listopadu? Autorem je Veronika Stehlíková, Luboš Veverka, Martin Vlach. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu. 0% 0 0. Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu. Zobrazit větší. Předchozí Další Tenkrát v Listopadu - (doporučená cena 329 Kč) zvýhodněná cena na e-shopu 249 Kč . Kód skladu 978-80-7378-395-2. Typ: Nový ... Tenkrát v Listopadu Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu Stehlíková Veronika, Veverka Luboš, Vlach Martin. Publikace nabízí specifický úhel pohledu na zlomové dění roku 1989. Tenkrát v Listopadu. Tenkrát v Listopadu Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788073783952. Martin Vlach, Luboš Veverka, Veronika Stehlíková. Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu. Manufacturer: MatfyzPress MFF UK. Varianta: Kniha 270 Kč. Zbož...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Stehlíková,
DIMENZE
11,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Tenkrát v Listopadu. Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu.pdf

POPIS

Publikace nabízí specifický úhel pohledu na zlomové dění roku 1989. S odstupem třiceti let se k němu vracejí ve svých vzpomínkách tehdejší studenti a zaměstnanci Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy. V jednotlivých rozhovorech reflektují události významné jak lokálně, tak celospolečensky. Nejde o vyčerpávající historiografickou práci. Naopak, cílem autorů bylo postihnout především osobní příběhy a názory lidí spojených s Matfyzem. V pestrém výběru narátorů lze spatřovat jednu z hlavních předností práce, která vyváženým způsobem nahlíží na dění a z dějin nikoho nevykazuje. Mladým čtenářům může publikace přiblížit historii a těm, kteří rok 1989 prožívali, může vyvolat osobní vzpomínky.

Chcete si přečíst knihu?Tenkrát v Listopadu. Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Stehlíková,. Číst Tenkrát v Listopadu. Vzpomínky na Matfyz v čase zlomu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY