Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989

Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 - Magdaléna Platzová | I15cajalco.com

..., vyrostla v Praze. Je dcerou spisovatelky a bývalé disidentky Edy Kriseové ... E-kniha: Máme holý ruce - Magdalena Platzová | Knihy.ABZ.cz ... . „Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly. Magdaléna Platzová. narozena 8. 3. 1972, vyrostla v Praze. Je dcerou spisovatelky a bývalé disidentky Edy Kriseové. Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čten ... Máme holý ruce | Albatrosmedia.cz ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989 ... "Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly. 9,17 € 10,79 € - ušetríte 1,62 € (15 %) Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989. ... „Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly. Magdaléna Platzová narozena 8. 3. 1972, vyrostla v Praze. Máme holý ruce Deník studentky z roku 1989 ... Pak přijde Sametová revoluce. "Máme holý ruce" je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly. Pr...

INFORMACE

AUTOR
Magdaléna Platzová
DIMENZE
3,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989.pdf

POPIS

Sametová revoluce z pohledu studentky. Československá socialistická republika, rok 1989. Magdaléně je čerstvých 17 let, chodí do 4.B na pražském gymnáziu, touží po lásce, ale ještě víc po tom žít ve svobodné zemi. Bojí se policejních obušků, ale přesto chodí demonstrovat a Václav Havel je jejím hrdinou. Pak přijde Sametová revoluce. “Máme holý ruce” je autentický deník studentky z doby převratu, ale zároveň i historický román, ve kterém jsou popsány události tak, jak se skutečně staly.

Chcete si přečíst knihu?Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdaléna Platzová. Číst Máme holý ruce: Deník studentky z roku 1989 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY