Vášně lorda Kita

Vášně lorda Kita - Stephanie Laurensová | I15cajalco.com

... lorda Kita. 1x. 0. Elektronická kniha Autor: Laurensov ... Vášně lorda Kita - Knihkupectví Luxor ... ... Kniha: Vášně lorda Kita Autor: Stephanie Laurensová Když se slečna Sylvia Buckleberryová a lord Kit Cavanaugh poprvé setkali, vytvořili si jeden o druhém nepřesný obrázek. Vášně lorda Kita Co se stane, když se v boji proti zločincům spojí lord a pastorova dcera? Jeden z nejžádanějších svobodných mládenců v Londýně, lord Kit Cavanaugh, konečně našel smysl života, ale do manželství se rozhodně nežene. Přestože ho uhánějí bohaté a vlivné matky dospí ... Kniha: Vášně lorda Kita (Stephanie Laurensová) | bux.sk ... . Přestože ho uhánějí bohaté a vlivné matky dospívajících dcer, Kit má v hlavě ... Kniha Vášně lorda Kita Přidat komentář. biki. 17.11.2019. O něco lepší, než předchozí úvodní díl série. ... Vášně lorda Kita - Stephanie Laurensová. Co se stane, když se v boji proti zločincům spojí lord a pastorova dcera? Jeden z nejžádanějších svobodných... Objednávejte knihu Vášně lorda Kita v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Vášně lorda Kita (česky) Kód: ... kdo usiluje o zrušení nejen školy, ale i loděnice. Řada sabotáží donutí Kita i Sylvii ke spolupráci, aby odhalili hanebné ničemy, kteří ohrožují jejich budoucnost - a jak si oba záhy uvědomí - jejich společné štěstí. schovať popis. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Kniha: Vášně lorda Kita (Stephanie Laurens). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! při objednávce nad 599...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
8,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Vášně lorda Kita.pdf

POPIS

Co se stane, když se v boji proti zločincům spojí lord a pastorova dcera? Jeden z nejžádanějších svobodných mládenců v Londýně, lord Kit Cavanaugh, konečně našel smysl života, ale do manželství se rozhodně nežene. Přestože ho uhánějí bohaté a vlivné matky dospívajících dcer, Kit má v hlavě jen svou kariéru – touží totiž v Bristolu vybudovat loděnici Cavanaugh Yachts. Slečna Sylvia Buckleberryová má už věk na vdavky, ale ani ona o manžela nestojí. Její vášní je totiž škola pro chudé děti, kterou v Bristolu zřídila. Jenže teď do jejích plánů zasáhl muž, o němž doufala, že se s ním už nikdy nesetká – lord Cavanaugh! Zdá se, že kvůli jeho zájmům bude muset svou školu zavřít! Ale Sylvia se jen tak snadno nevzdá! Brzy vyjde najevo, že existuje ještě někdo, kdo usiluje o zrušení nejen školy, ale i loděnice. Řada sabotáží donutí Kita i Sylvii ke spolupráci, aby odhalili hanebné ničemy, kteří ohrožují jejich budoucnost – a jak si oba záhy uvědomí – jejich společné štěstí.

Chcete si přečíst knihu?Vášně lorda Kita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Vášně lorda Kita Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY