Z lodiček do holin

Z lodiček do holin - Marcela Mlynářová | I15cajalco.com

... v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Kniha: Z lodiček do holin - Marcela Mlynářová | Knihy.ABZ.cz ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Z lodiček do holin 4 7 recenzí Autorka úspěšných knih Důchodkyně nestřílejte a V padesáti na začátku vypráví tentokrát o tom, co vše musí překonat žena zvyklá na pohodlí bytu v centru Prahy, přátele a společenský život po přestěhování na samotu uprostřed pohraničního lesa. Z lodiček do holin Autorka úspěšn ... Z lodiček do holin - Marcela Mlynářová - Megaknihy.cz ... . Z lodiček do holin Autorka úspěšných knih Důchodkyně nestřílejte a V padesáti na začátku vypráví tentokrát o tom, co vše musí překonat žena zvyklá na pohodlí bytu v centru Prahy, přátele a společenský život po přestěhování na samotu uprostřed pohraničního lesa. Humorně popisuje příhody spojené jak se změnou ... Z lodiček do holin. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Marcela Mlynářová není, co se psaní týče, žádným nováčkem. ... Z lodiček do holin Tak se jmenuje knížka od Marcely Mlynářové , se kterou jsem trávila dny, když jsem před nedávnem ochořela. Ani jsem si nepřipadala provinile, že jenom ležím a čtu. Z lodiček do holin se nepřezouvám já,ale hlavní hrdinka knížky,kterou jsem právě dočetla... Na přebalu se píše,že knížka je určená především pro čtenářky,které hledají povzbuzení,pobavení a odreagování od každodenních starostí ... a to já teda rozhodně hledám... a knížka nezklamala. Recenze knihy - Z lodiček do holin I tato kniha Marcely Mlynářové stojí za přečtení, hlavně „naší" generací. Však sama autorka je narozená jen o pár let dříve než já, proto je mi asi svým stylem tak blíz...

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
3,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Z lodiček do holin.pdf

POPIS

Autorka úspěšných knih Důchodkyně nestřílejte a V padesáti na začátku vypráví tentokrát o tom, co vše musí překonat žena zvyklá na pohodlí bytu v centru Prahy, přátele a společenský život po přestěhování na samotu uprostřed pohraničního lesa. Humorně popisuje příhody spojené jak se změnou stylu života, tak i prostředí, v němž je sice možné přežít bez partnera, psa a signálu mobilního telefonu, ne však bez dobrodružné povahy a pistole v kapse.

Chcete si přečíst knihu?Z lodiček do holin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst Z lodiček do holin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY