Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku

Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku - Petr David, | I15cajalco.com

...ední, se věnoval pouze hradům a zámkům ... Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku ... . Rezidenční vrchnostenská města v Čechách a na Moravě v 15. - 17. ... 52 víkendových turistických tipů na výlet po Čechách, Moravě a Slezsku / ... Cestovní kniha : [autem po ... Cestovní kniha - autem po čechách, moravě a slezsku - Petr David; Vladimír Soukup - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů ... Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku ... .com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Inzerát č. 117033807: cestovní kniha-autem po Čechách,Moravě a Slezsku, Cena: V textu, Lokalita: Mělník Autem po Čechách, Moravě a Slezsku je název nové publikace, kterou vydává turistické nakladatelství Soukup & David. Cestovní kniha, která novým směrem rozšiřuje produkci nakladatelství, je určena především turistům-motoristům. Obsahuje 150 tras - výletů za památkami a přírodními zajímavostmi Česka. Úvod » Mapy a průvodce » Průvodce ČR » Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku - David Soukup. Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku - David Soukup. S & D Nakladatelství . Číslo produktu: EMG: EAN kód: 9788086899817: běžná cena : Rudné hornictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku : obrazy z dějin těžby a zpracování / ... Cestovní kniha : [autem po Čechách, Moravě a Slezsku] / ... Inzerát Cestovní kniha autem po Čechách, Moravě a Slezsku v okrese Česká Lípa, cena 100Kč, od Kamila Musilová na Sbazar.cz. V kuchařské knize Putování s vařečkou po Čechách, Moravě a Slezsku vás mistr kuchař Jaroslav Vašák zavede do všech krajů České republiky. V každém regionu Vám představí tradiční produkty, pokrmy i nápoje, které jsou dodnes vyráběny a připravovány podle historických receptur....

INFORMACE

AUTOR
Petr David,
DIMENZE
3,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku.pdf

POPIS

Nejkrásnější místa a významné památky představuje na 180 výletních trasách nová Cestovní kniha, určená především motoristům, ale jako inspirace i všem dalším, kteří chtějí poznávat půvaby a zajímavosti Česka. Výlety jsou vedeny po hlavních silnicích, ale i po romantických místních komunikacích – vždyť někdy i samotná pěkná cesta může být cílem a hezkým zážitkem. Každá kapitola (výlet) obsahuje orientačí mapku, stručný popis, vlastivědné a aktuální praktické informace, nechybí ani doporučení na nějakou mimořádnost (třeba stylová restaurace, zajímavýá volnočasový areál) a tip na pěší či cyklovýlet. Tradiční součástí knížky 135 ks vstupenek a poukázek (platné do roku 2023), jejichž celková hodnota mnohonásobně převyšuje cenu knihy. Navíc QR kódy, odkazující na mapy s vyznačením trasy možností navigace.

Chcete si přečíst knihu?Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr David,. Číst Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY