Kocovina

Kocovina - Stanislav Beran | I15cajalco.com

... pomáhají. Nacházíte se: Úvod Lidé a alkohol Kocovina Léčba kocoviny, jak se zbavit kocoviny z alkoholu ... Kocovina - Stanislav Beran | Databáze knih ... . Léčba kocoviny, jak se zbavit kocoviny z alkoholu: Ptáte se jak léčit kocovinu, tedy celkovou nevolnost a slabost po předchozím požití alkoholu? Receptů, rad a návodů je mnoho. Efekt je individuální - u někoho fungují více, u ... Kocovina. 173 likes. Pravá bigbeatová a hospodská kapela Zapomeňte na kafe a raději i na polykání léků proti bolesti, spíše věřte polévce, dostatku tekutin a pohybu. Takhle se dají shrnout rady lékařů, pokud jde o to, čím by se měla zahnat kocovina. Co se děje s těl ... Kocovina - Stanislav Beran | Databáze knih ... . Takhle se dají shrnout rady lékařů, pokud jde o to, čím by se měla zahnat kocovina. Co se děje s tělem při kocovině. Pro začátek si osvětlíme, co se s naším tělem během kocoviny děje a co nás trápí. Tělo je dehydrované, játra mají plné ruce práce s odbouráváním alkoholu, a nemají čas na přeměnu cukru, chybí nám vitamíny i energie, kterou potřebujeme.Žaludek je překyselený, pálí nás žáha, je nám nevolno, zvracíme nebo máme průjem ... This page was last edited on 24 May 2018, at 15:04. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Jako kocovina se označuje stav, kdy dochází k otrávení organismu z látek uvolňujících se z alkoholu. Organismus - játra, mění alkohol na látku acetaldehyd, která má právě za následek známé nepříjemné projevy. Alkohol navíc způsobuje dehydrataci organismu a také dochází ke zvýšenému spalování aminokyselin, minerálních látek a vitamínů a to především ... Directed by Robert Buchar, David Smith. With Jaroslav Boucek, Jaroslav Brabec, Vera Chytilová, Sasa Gedeon. Kocovina sama o sobě obvykle netrvá déle než 24 hodin, ale její účinky většinou dělají těchto 24 hodin nesnesitelnými. Jak...

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Beran
DIMENZE
5,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Kocovina.pdf

POPIS

Sudety jsou v novele Kocovina vykresleny jako místo, kde lidi zůstávají jen proto, že nemají jinou možnost. Místo plné marasmu, jehož obyvatelé ztratili zájem o zbytek světa a začínají se tak trochu podobat zvířatům. Nedávná historie je ve vesnici v blízkosti rakouských hranic stále přítomná: postava místního blázna Honzíka, syna Češky a odsunutého Němce Hanse, je středobodem vyprávění. Kolem něj se rozvíjejí příběhy ostatních, nejčastěji místních, ale i Rakušanů, co sem přijeli za levným nákupem a levným sexem, nebo turistů, kteří chtějí na chvíli vyměnit kancelář za přírodu. Od konce války po současnost se před námi otvírají jednotlivé šuplíky osudů – svět malých, obyčejných lidí žijících či živořících na místě, na které se zapomnělo.

Chcete si přečíst knihu?Kocovina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Beran. Číst Kocovina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY