Oceánem na kře ledové

Oceánem na kře ledové - Jules Verne | I15cajalco.com

...Verne Jules. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner ... Pat a Patachon na kře ledové / Dødsbokseren (1926) | ČSFD.cz ... . Děj se odehrává v roce 1867. Autor v knize vypráví příběh francouzského artisty Césara Cascabela a jeho rodiny, kteří se po letech strávených ve Spojených státech chtějí vrátit domů do vlasti. Celý popis ... Máma medvědice převádí malá medvíďata přes ledové kry tak, aby nešlápla na tu, která je prasklá. Políčka tedy tvoří ledové kry volně rozložené v pros ... Category:César Cascabel - Wikimedia Commons ... . Políčka tedy tvoří ledové kry volně rozložené v prostoru; ně... Oceánem na kře ledové orig. celopl. vazba s nalepenou ilustrací, překlad J. Pšenička, 85 čb. ilustrací G. Roux; Vilímkova knihovna mládeže dospívající sv. IV., 2. nejstarší vydání u J. R. Vilímka!!!, vazba tzv. lipská Autor: Jules Verne Rok vydání: rok neuveden Počet stran: 350 Vydal: Jos. R. Vilímek, Praha Stav: celkem velmi dobrý stav, nepůvodní předsádky ... Oceánem na kře ledové. 1958 · SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy . D-584593. Okeánem na kře ledové ......

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
4,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Oceánem na kře ledové.pdf

POPIS

Děj se odehrává v roce 1867. Autor v knize vypráví příběh francouzského artisty Césara Cascabela a jeho rodiny, kteří se po letech strávených ve Spojených státech chtějí vrátit domů do vlasti. Bohužel jsou jim však ukradeny jejich úspory, takže si nemohou zaplatit cestu lodí do Evropy. César Cascabel se proto rozhodne dostat se do Francie pozemní cestou na komediantském voze přes (tehdy ještě ruskou) Aljašku (prodanou roku 1867 carskou vládou vládě USA, tato skutečnost má vliv na děj románu), dále přes zamrzlý Beringův průliv, Sibiř a centrální Rusko, přičemž věří, že si jeho výprava na cestě ještě přivydělá představeními, a tak zlepší stav své pokladny.

Chcete si přečíst knihu?Oceánem na kře ledové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Oceánem na kře ledové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY