Marco Polo I - Karavana z Benátek

Marco Polo I - Karavana z Benátek - Muriel Romana | I15cajalco.com

...1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Rozměry: 13,5 × 21,3 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Marco Polo: Karavana z Benátek - Muriel Romana | Kniha na ... ... . vydání) ... Marco Polo I - Karavana z Benátek - Romana Muriel. Uložiť na porovnanie. 9,10 - 13,07 ... Co znamená podstatné jméno karavana? Význam slova karavana ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny a polštiny. Marco Polo I - Karavana z Benátek - Romana Muriel, Vydavateľ: Slovart CZ, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 288, Rok vydania:2016 Všetky produkty značky Marco Polo (728) Albi Marco Polo (Stolové hry) Hodnotenie produktu: 0%. V hre Marco Polo sa vydáte na cestu po stopách tohoto známeho cestovateľa. Výpr ... Marco Polo I - Karavana z Benátek od 205 Kč - Heureka.cz ... . V hre Marco Polo sa vydáte na cestu po stopách tohoto známeho cestovateľa. Výprava vedie z Benátok na ďaleký východ, až do mongolskej ríše Kublaj-chána. Cestou vás čakajú... Marco Polo I - Karavana z Benátek - Romana Muriel - První díl dobrodružné trilogie o benátském kupci, jehož snem bylo spatřit konec světa. V tomto díle se mladý Marco, i přes otcův nesouhlas, vydává s jeho karavanou do Jeruzaléma a zažívá první rados Zde se nacházíte: Heureka.cz » Filmy, knihy, hry » Knihy » Marco Polo I - Karavana z Benátek » Recenze. Galerie (4) Galerie (4) Marco Polo I - Karavana z Benátek. 100% Hodnocení produktu: 100%. 1 2 recenzí Přidat do oblíbených. Přidat do porovnání. Hlídat cenu ... Romanová Muriel: Marco Polo I - Karavana z Benátek. Autor: Romanová Muriel. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. První díl dobrodružné trilogie o benátském kupci, jehož snem bylo spatřit konec světa. V tomto díle se mladý Marco, i přes otcův nesouhlas, vydává s jeho karavanou do Jeruzaléma a zažívá první ... Marco Polo 2 - Za velkou zdí Muriel Romana. 299 Kč . 269 Kč ... Marco Polo I - Karavana z Benátek Muriel Romana. 299 Kč ... POLO, Marco. Marka Pavlova z Benátek Milion. Příprava vydání Justin Václav Prášek. Praha: Česká akademie císaře Františka Josefa, 1902. 305 s. Dostupné online. Externí odkazy. Obrázky, zvuky či videa k tématu Marco Polo ve Wikimedia Commons; Autor Marco Polo ve Wikizdrojích...

INFORMACE

AUTOR
Muriel Romana
DIMENZE
7,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Marco Polo I - Karavana z Benátek.pdf

POPIS

První díl dobrodružné trilogie o benátském kupci, jehož snem bylo spatřit konec světa. V tomto díle se mladý Marco, i přes otcův nesouhlas, vydává s jeho karavanou do Jeruzaléma a zažívá první radosti a strasti cestování. Potkává také své první lásky, které musí v zápětí zase opustit. Benátská karavana putuje územím, které ovládá krutá Zlatá horda, poté přes pouště a hory Dálného východu, až dospěje ke dvoru čínského vládce Kublajchána. Francouzská spisovatelka vychází ze zápisků samotného Marca a poutavým způsobem líčí jeho osudy.

Chcete si přečíst knihu?Marco Polo I - Karavana z Benátek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Muriel Romana. Číst Marco Polo I - Karavana z Benátek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY