Vášně lorda Kita

Vášně lorda Kita - Stephanie Laurensová | I15cajalco.com

... lord a pastorova dcera? Jeden z nejžádanějších svobodných mládenců v Londýně, lord Kit Cavanaugh, konečně našel smysl života, ale do manželství se ... Vášně lorda Kita - Knihkupectví Luxor ... ... Vášně lorda Kita Laurensová,Stephanie. ... Řada sabotáží donutí Kita i Sylvii ke spolupráci, aby odhalili hanebné ničemy, kteří ohrožují jejich budoucnost - a jak si oba záhy uvědomí - jejich společné štěstí. Uživatelské recenze. Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit ... Vášně lorda Kita (Cavanaughovi, #2) Published October 2019 by HarperCollins Polska Hardcover, 36 ... Kniha: Vášně lorda Kita (Stephanie Laurensová) | bux.sk ... . Pro vložení uživatelské recenze se musíte přihlásit ... Vášně lorda Kita (Cavanaughovi, #2) Published October 2019 by HarperCollins Polska Hardcover, 368 pages Author(s): ... The Pursuits of Lord Kit Cavanaugh (The Cavanaughs, #2) Published April 30th 2019 by HarperCollins Publishers ebook, 362 pages Author(s): ... Kniha Vášně lorda Kita(Petr Chalupský, Laurensová Stephanie) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Vášně lorda Kita. Laurensová,Stephanie Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Kupte knihu Vášně lorda Kita od Stephanie Laurens na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % - Vášně lorda Kita australská literatura román pro ženy Stephanie Laurens , překlad Zdeněk Uherčík...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
6,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Vášně lorda Kita.pdf

POPIS

Co se stane, když se v boji proti zločincům spojí lord a pastorova dcera? Jeden z nejžádanějších svobodných mládenců v Londýně, lord Kit Cavanaugh, konečně našel smysl života, ale do manželství se rozhodně nežene. Přestože ho uhánějí bohaté a vlivné matky dospívajících dcer, Kit má v hlavě jen svou kariéru – touží totiž v Bristolu vybudovat loděnici Cavanaugh Yachts. Slečna Sylvia Buckleberryová má už věk na vdavky, ale ani ona o manžela nestojí. Její vášní je totiž škola pro chudé děti, kterou v Bristolu zřídila. Jenže teď do jejích plánů zasáhl muž, o němž doufala, že se s ním už nikdy nesetká – lord Cavanaugh! Zdá se, že kvůli jeho zájmům bude muset svou školu zavřít! Ale Sylvia se jen tak snadno nevzdá! Brzy vyjde najevo, že existuje ještě někdo, kdo usiluje o zrušení nejen školy, ale i loděnice. Řada sabotáží donutí Kita i Sylvii ke spolupráci, aby odhalili hanebné ničemy, kteří ohrožují jejich budoucnost – a jak si oba záhy uvědomí – jejich společné štěstí.

Chcete si přečíst knihu?Vášně lorda Kita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Vášně lorda Kita Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY