Catan - Osadníci z catanu

Catan - Osadníci z catanu - - | I15cajalco.com

...námořníky i rytíře nebo loupeživé barbary ... Albi Catan - Osadníci z Katanu (základní hra) | MALL.CZ ... . Nemusíte už zůstat jenom na ostrově Catan, ale můžete se na lodích vydat i na okolní ostrovy. Recenzja: 0:16 Zasady: 5:22 Recap: 24:45 Liczba graczy: 3-4 Poziom trudności: średni Czas gry: 45-75 minut Koszt: 90-180 PLN Klasyka w najlepszym wydaniu. Gra Osadnicy z Catanu lub teraz już ... Osadnicy z Catanu (w Polsce wyd. Galakta) to absolutny klasyk gier planszowych. Podstawa gier familijno-ekonomicznych. Po dłu ... Albi Osadníci z Katanu Junior od 488 Kč - Heureka.cz ... . Podstawa gier familijno-ekonomicznych. Po dłuższym czasie postanowiliśmy zabrać się i za ten tytuł. Catan - rozšíření pro 5-6 hráčů. S touto doplňkovou sadou můžete hrát společenskou hru Catan - Osadníci z Katanu v 5 nebo i v 6 hráčích.Pravidla jsou stejná jako při hře ve 3-4 hráčích, ale stavět můžete kdykoli v průběhu hry (nemusíte čekat na to, až přijdete na řadu).. Tato sada tedy obsahuje další figurky a kartičky, aby mohlo hrát současně až 6 hráčů. Osadnicy z Catanu (Settlers of Catan) to bardzo popularna na całym świecie gra rodzinno-ekonomiczna o bardzo dużej "miodności" grania. Teraz prezentujemy jej polską edycję! Gracze są osadnikami na niedawno odkrytej wyspie Catan. Każdy z nich przewodzi świeżo założonej kolonii i rozbudowuje ją stawiając na dostępnych obszarach nowe drogi i miasta. Většina z vás už určitě slyšela o hře Osadníci z Katanu, která byla poprvé vydána v roce 1995 a od té doby ji hrají lidé úplně na cel...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Catan - Osadníci z catanu.pdf

POPIS

Toto je nová verze klasické hry Osadníci z Katanu, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí. Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí. Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci. Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!

Chcete si přečíst knihu?Catan - Osadníci z catanu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Catan - Osadníci z catanu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY