Jedna čtvrť: Letná

Jedna čtvrť: Letná - Hynek Alt, | I15cajalco.com

...se zpracováním osobních údajů, při nichž mohou být také použity soubory cookies ... Jedna čtvrť: Letná | Nová Večerní Praha ... . Knižní experiment Jedna čtvrť: Letná by redakce · 30.10.2019 Nakladatelství Yinachi a kolektiv autorů přicházejí s knižním experimentem o pražské Letné , jehož cílem není představit letenské celebrity, ale lidi, kteří tvoří skutečnou Letnou jako provázanou síť osobních vztahů. Letná. To nejsou jenom domy, ulice a parky, ale především lidé, kteří určují atmosfér ... Jedna čtvrť - Home | Facebook ... . To nejsou jenom domy, ulice a parky, ale především lidé, kteří určují atmosféru a ráz sousedství. Unikátní knižní exkurze objevuje lidi, u kterých se sbíhají propletené nitky místních sociálních vazeb: „propojovatele", kteří společně pomáhají držet letenskou komunitu pohromadě. Jedna čtvrť, Praha. 344 likes. Letná. To nejsou jenom domy, ulice a parky, ale především lidé. Unikátní knižní exkurze objevuje lidi, u kterých se sbíhají propletené nitky místních sociálních vazeb,... Ti, pokud souhla...

INFORMACE

AUTOR
Hynek Alt,
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna čtvrť: Letná.pdf

POPIS

Letná. To nejsou jenom domy, ulice a parky, ale především lidé, kteří určují atmosféru a ráz sousedství. Unikátní knižní exkurze objevuje lidi, u kterých se sbíhají propletené nitky místních sociálních vazeb: „propojovatele“, kteří společně pomáhají držet letenskou komunitu pohromadě. Výběr stojí na sociologickém výzkumu, jehož metodologie byla navržena na míru tomuto projektu a ve světě nemá paralelu. Publikace tedy nechce ukazovat jen letenské celebrity, ale obyvatele, kteří vytvářejí skutečnou, každodenní Letnou. Kniha představuje 250 fotografických portrétů letenských propojovatelů a jejich vyprávění. Každý z nich hovoří o svém vlastním, osobitém přístupu k Letné, o svém životě, vzpomínkách a dojmech získaných v této čtvrti. Spousta tváří, které dosud mohly být i mnoha Letenským známé jen z letmých pohledů, tak najednou získává zcela konkrétní rysy. Může to vést i k novým přátelstvím, která se nepotvrzují kliknutím, ale oslovením.

Chcete si přečíst knihu?Jedna čtvrť: Letná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Alt,. Číst Jedna čtvrť: Letná Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY