Esenciální oleje: kompletní příručka

Esenciální oleje: kompletní příručka - KG Stiles | I15cajalco.com

...etní příručka - Stiles KG - Vše, co potřebujete vědět o esenciálních olejích pro zdraví a pohodu ... Esenciální oleje: kompletní příručka - Stiles KG | Knihy ... ... . Získejte znalosti o esenciálních olejích Objevujte svět přírodních, netoxických esenciálních olejů a jejich využití ve všech obl Esenciální oleje: kompletní příručka. Stiles KG. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 6.5. u Vás doma (Typy doručení ... Vše, co potřebujete vědět o esenciálních olejích pro léčení a ... Esenciální oleje: kompletní příručka - Stiles KG | Knihy ... ... .5. u Vás doma (Typy doručení ... Vše, co potřebujete vědět o esenciálních olejích pro léčení a wellness. Získejte znalosti o esenciálních olejích Objevte svět přírodních, netoxických esenciálních olejů pro všechny aspekty života. Stimulujte své smysly a rozmazlujte své tělo a duši populárními způsoby, které se staly respektovanou, bezpečnou alternativou k moderní medicíně. Esenciální oleje: kompletní příručka - Více než 250 receptů pro přírodní aromaterapii Čisté esenciální oleje Young Living lze užívat různými způsoby, vč.inhalace a pomocí difuzéru. O způsobech aplikace esenciálních olejů se můžete dočíst zde. Esenciální oleje Young Living jsou čisté, přírodní, jsou však velice koncentrované a je tedy potřeba dodržovat některá bezpečnostní pravidla použití. Kniha: Esenciální oleje: kompletní příručka(KG Stiles) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk KG Stiles: Esenciální oleje: kompletní příručka. Autor: KG Stiles. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Vše, co potřebujete vědět o esenciálních olejích pro léčení a wellness. Objevte svět přírodních, netoxických esenciálních olejů pro všechny oblasti života....

INFORMACE

AUTOR
KG Stiles
DIMENZE
8,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Esenciální oleje: kompletní příručka.pdf

POPIS

Vše, co potřebujete vědět o esenciálních olejích pro zdraví a pohodu. Získejte znalosti o esenciálních olejích Objevujte svět přírodních, netoxických esenciálních olejů a jejich využití ve všech oblastech života. Probuďte své smysly a zklidněte tělo i duši s pomocí populárních praktik, které se staly uznávanou a bezpečnou alternativou moderní medicíny. Dozvíte se vše o tom, jak používat esenciální oleje pro zlepšení vašeho života i života vaší rodiny a přátel.V knize najdete: informace o nejčastěji používaných esenciálních olejích, směsi a návody k míchání olejů pomocí nejefektivnějších metod, přesné metody aplikace od tradičních obkladů až po moderní parní lázně, pomoc při celé řadě potíží, včetně namožených svalů, bolestí hlavy a kožních onemocnění, domácí přípravky pro péči o krásu, směsi pro masáže i vaření a směsi pro matky s dětmi, zvířata i spirituální léčitelství, více než 300 krásných fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Esenciální oleje: kompletní příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor KG Stiles. Číst Esenciální oleje: kompletní příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY