Doporučené postupy v pneumologii

Doporučené postupy v pneumologii - Vítězslav Kolek, | I15cajalco.com

...ek a kolektiv. Author . Kolek, Vítězslav, 1953-2020 Doporučené postupy v pneumologii jsou úctyhodným dílem, na jehož přípravě se podíleli všichni přední pneumologové České republiky a tedy i všechna pracoviště ČR se standardem klinické excelence ... Doporučené postupy v pneumologii :: Edukafarm.cz ... . Parametry a specifikace Porovnat. Autor Vítězslav Kolek Hotovo! Počet stran ... Doporučené postupy v pneumologii. Vítězslav Kolek. Již třetí vydání mimořádně úspěšné publikace odráží dynamický vývoj v oboru v posledních dvou letech, od klasifikace až po farmakoterapii. Doporučené postupy v pneumologii Kolek Vítězslav Cena: 416 Kč Konsenzuální doporučené postupy v uro ... Medvik: Doporučené postupy v pneumologii ... . Již třetí vydání mimořádně úspěšné publikace odráží dynamický vývoj v oboru v posledních dvou letech, od klasifikace až po farmakoterapii. Doporučené postupy v pneumologii Kolek Vítězslav Cena: 416 Kč Konsenzuální doporučené postupy v uroonkologii Babjuk Marko, Matouškov Michaela, Fínek Jindřich, Petruželka Luboš ... Doporučené postupy v pneumologii jsou úctyhodným dílem, na jehož přípravě se podíleli všichni přední pneumologové České republiky a tedy i všechna pracoviště ČR se standardem klinické excelence. Druhé vydání respektuje aktuální vývoj oboru. Doporučené postupy v pneumologii. Vítězslav Kolek. Koncepce Doporučených postupů, tak jak je vytvořila Česká pneumologická a ftizeologická společnost, se u lékařů setkala s vřelým přijetím - jejich knižní vydání bylo vyprodáno v průběhu dvou let od vydání. Doporučené postupy v pneumologii jsou úctyhodným dílem, na jehož přípravě se podíleli všichni přední pneumologové České republiky a tedy i všechna pracoviště ČR se standardem klinické excelence.---Vítězslav Kolek a kol. Doporučené postupy v pneumologii. 3., aktualizované vydání. Maxdorf, 2019. 648 stran. EDITORIAL - Doporučené postupy - závazné, nebo nezávazné? stáhnout (56,6 kB) Perinatologie a fetomaternální medicína. 2019 č. 8. Porod mrtvého plodu: stáhnout (109,4 kB) 2019 č. 6. Management hypertenzních onemocnění v těhotenství ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok. Již třetí vydání mimořádně úspěšné publikace odráží dynamický vývoj v oboru v posledních dvou letech, od klasifikace až po farmakoterapii. Vážení čtenáři, při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, ... Doporučené postupy v pneumologii. Doporučené postupy v pneumologii jsou úctyhodným dílem, na jehož přípravě se podíleli všichni přední pneumologové České republiky a tedy i všechna pracoviště ČR se standardem klinické excelence. Detail kat. č.: 109778: I...

INFORMACE

AUTOR
Vítězslav Kolek,
DIMENZE
6,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Doporučené postupy v pneumologii.pdf

POPIS

Koncepce Doporučených postupů, tak jak je vytvořila Česká pneumologická a ftizeologická společnost, se u lékařů setkala s vřelým přijetím – jejich knižní vydání bylo vyprodáno v průběhu dvou let od vydání. Zřejmým důvodem tohoto úspěchu je fakt, že Postupy byly od samého počátku koncipovány jako srozumitelná a instruktivní vodítka pro každodenní klinickou praxi. V tomto směru zcela vybočují ze stylu běžného u nás i v zahraničí, kdy vlastně guidelines často pouze reprezentují názory zúčastněných odborníků bez snahy o srozumitelný konsenzus s jasným výstupem pro širší odbornou veřejnost. Doporučené postupy v pneumologii jsou úctyhodným dílem, na jehož přípravě se podíleli všichni přední pneumologové České republiky a tedy i všechna pracoviště ČR se standardem klinické excelence. Druhé vydání respektuje aktuální vývoj oboru.

Chcete si přečíst knihu?Doporučené postupy v pneumologii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vítězslav Kolek,. Číst Doporučené postupy v pneumologii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY