Co na to Češi

Co na to Češi - - | I15cajalco.com

...é jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu ... Soutěž Co na to Češi 2020 TV Nova online: přihláška ... ... . 😂 Co na to Češi. 9,818 likes · 823 talking about this. Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu. Přehrajte si Co na to Češi online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou ... Castingy a Soutěže | Nova ... . Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 117 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Co na to Češi - Duration: 0:31 ... Nika_CZ 191,707 views. 13:34. DOKUMENT Slunce seno VESNICE 2! Jak vzpomíná hoštická mládež na natáčení filmu Slunce seno?! ... co to je 11042017 ... Dva pětičlenné týmy mají za úkol odhadnout, co na jednoduché otázky z běžného života odpovědělo sto oslovených Čechů. Sledujte napínavou bitvu až o statisíce korun a tipujte správné odpovědi společně se soutěžícími! Show Co na to Češi moderuje Tomáš Matonoha. Co na to Češi - CASTING TV Nova. Lo...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Co na to Češi.pdf

POPIS

Co na to Češi je párty hra na motivy populárního pořadu televize Nova. Z jakého důvodu se Češi rozběhnou? Který symbol nosí lidé jako přívěsek na řetízku? Co se dá dělat u táboráku? Ve hře na vás čeká celkem 300 karet s otázkami a odpověďmi. Hra se hraje v týmech a cílem je uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané jednoduché otázky. Body se ve hře Co na to Češi přelévají z jednoho týmu do druhého a hra je tak napínavá až do samého konce. Hra Co na to Češi obsahuje: 300 karet s otázkami, 3 karty "křížků" se stojánky, bzučák, mazací fixu, 2 mazací desky a pravidla. Do elektronického bzučáku jsou nutné 2 baterie typu AAA. 2 baterie jsou součástí balení.

Chcete si přečíst knihu?Co na to Češi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co na to Češi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY