Co na to Češi

Co na to Češi - - | I15cajalco.com

... již od počátku provází moderátor Tomáš Matonoha, známý z mnoha seriálů (Comeback, ... Soutěž Co na to Češi 2020 TV Nova online: přihláška ... ... ... Co na to Češi. 9 884 To se mi líbí · Mluví o tom (560). Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu. Z účinkování v oblíbené novácké soutěžní show Co na to Češi si jeden z týmů odveze nejen nezapomenutelné zážitky, ale i pěknou hromadu peněz. Svými neotřelými odpověďmi totiž jeho členové vybojují tu nejvyšší možnou výhru ... Castingy a Soutěže | Nova ... . Svými neotřelými odpověďmi totiž jeho členové vybojují tu nejvyšší možnou výhru, kterou lze v Co na to Češi získat! Moji tcháni se chtěli přihlásit do pořadu Co na to Češi, ale protože jsou stydlivý tak to ještě neudělali a proto když viděli tuhle hru, tak řekli že si budeme hrát aspoň doma :D Otázky jsou mnohdy zajímavé a stejně tak i naučné - respektive musíme znát odpověď na otázku, ale je to stejné jako v soutěži v televizi. Vznik společenské párty hry Co na to Češi od Albi byl inspirován stejnojmenným televizním pořadem. Stejně jako v televizi i v této hře na vás budou čekat více či méně záludné otázky. Co se dá dělat u táboráku? Který domácí mazlíček se vejde do dlaně? U čeho se obvykle zahřejete? Jedná se Co na to Češi - emimino? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. (2) Jak na to? Dívejte se na pořad Co na to Češi v televizi, každý všední den v 17:25 na Nově, a když se objeví divácká otázka, zašlete správnou odpověď.A to formou SMS zprávy ve tvaru CESI mezera A nebo B na číslo 900 11, přičemž A nebo B vyjadřuje variantu odpovědi, kterou označujete za správnou. Pro úspěšné odeslání soutěžní SMS musíte mít aktivovanou ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Co na to Češi.pdf

POPIS

Co na to Češi je párty hra na motivy populárního pořadu televize Nova. Z jakého důvodu se Češi rozběhnou? Který symbol nosí lidé jako přívěsek na řetízku? Co se dá dělat u táboráku? Ve hře na vás čeká celkem 300 karet s otázkami a odpověďmi. Hra se hraje v týmech a cílem je uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané jednoduché otázky. Body se ve hře Co na to Češi přelévají z jednoho týmu do druhého a hra je tak napínavá až do samého konce. Hra Co na to Češi obsahuje: 300 karet s otázkami, 3 karty "křížků" se stojánky, bzučák, mazací fixu, 2 mazací desky a pravidla. Do elektronického bzučáku jsou nutné 2 baterie typu AAA. 2 baterie jsou součástí balení.

Chcete si přečíst knihu?Co na to Češi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co na to Češi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY