Nová cesta po malém ostrově: Znovuobjevení Velké Británie

Nová cesta po malém ostrově: Znovuobjevení Velké Británie - Bill Bryson | I15cajalco.com

...žší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie Bryson Bill | Robert Němec - PRAGMA nakladatelství | 17 ... Nová cesta po malém ostrově - Bill Bryson | Knihy Dobrovský ... .06.2016 Před dvaceti lety se Bill Bryson vydal na putování po Británii, aby tak oslavil tento zelený a dobrosrdečný ostrov, jenž se stal jeho adoptivním domovem. K téhle knize napsal před pár lety aktualizovanou verzi Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie, a dle mého za nějakých 10-15 let bude muset napsat další, post-brexitovou, něco jako Malý Ostrov daleko od Velké Evropy... Bill Bryson v online antikvariátu TrhKnih.cz - kupte nebo prodejte knihy Velký kamenný antikvariát a galerie specializovaný na kvalitní knihy a českou grafiku, antikvariát p ... Nová cesta po malém ostrově (Bill Bryson) > kniha ... ... ... Bill Bryson v online antikvariátu TrhKnih.cz - kupte nebo prodejte knihy Velký kamenný antikvariát a galerie specializovaný na kvalitní knihy a českou grafiku, antikvariát přímo v centru Prahy s možností parkování auta, otevřený po-pá 9-19, antikvariát a e-shop s okamžitě dostupnými tituly Nová cesta po malém ostrově - znovuobjevení Velké Británie 7.6.2016. SKLADEM - Bill Bryson . Sleva 11% - 354,00. K ... Neohrožené ženy - Marta Breen (2 články) Na slepačích krídlach - Irena Brežná (1 článek) Nevďačná cudzinka - Irena Brežná (1 článek) Nejostřejší pokrmy tatarské kuchyně - Alina Bronsky (2 články) Nežádoucí svědek - Markéta Brousková (1 článek) Na kratším konci ulice - Thomas Brussig (2 články) Nová cesta po malém ostrově: Znovuobjevení Velké Británie ... Nová cesta po malém ostrově (Znovuobjevení Velké Británie) Bill Bryson • Pragma, 2016 . Vypredané . Před dvaceti lety se Bill Bryson vydal na putování po Británii, aby tak oslavil tento zelený a dobrosrdečný ostrov, jenž se stal jeho adoptivním domovem. ... pěkná - č.ú: 670100-2207054347/6210 - s platbou posečkejte na můj e-mail, kde Vám sdělím konečnou výši poštovného, dle váhy a výšky knih, ať zbytečně neplatíte více :-) - při nákupu nad 1.500 Kč, platím poštovné, při odeslání přes Zásilkovnu, já J ) Registrovaní zákazníci mohou po přihlášení sledovat stav vyřizování jejich objednávky a přehled minulých objednávek. Mimoto mohou vkládat uživatelské recenze knih. Chcete-li využít těchto předností registrace u Vašeho knihkupce, zaregistrujte se, prosím. Nová cesta po malém ostrově - Znovuobjevení Velké Británie-Bryson(a13) Aukce 65 Kč s dopravou 126 Kč . ... Dvacet tisíc mil po souši a po moři-Cesty po Západ . Kup teď 1 300 Kč s dopravou 1 450 Kč . local_offer . Cesta kolem světa I. a II. díl Josef Kořenský . Kup teď 3 000 Kč s dopravou 3 070 Kč . stav: nová. kniha: ... Čile po Chile návod k poznávání země na ... Nová cesta po malém ostrově Znovuobjevení Velké Británie od 59 K ......

INFORMACE

AUTOR
Bill Bryson
DIMENZE
3,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová cesta po malém ostrově: Znovuobjevení Velké Británie.pdf

POPIS

Před dvaceti lety se Bill Bryson vydal na putování po Británii, aby tak oslavil tento zelený a dobrosrdečný ostrov, jenž se stal jeho adoptivním domovem. Na základě toho sepsal zábavnou knihu, Zápisky z malého ostrova, kterou pak tato země přijala do svého srdce a stala se nejprodávanějším cestopisem v dějinách. Nyní se v rámci dvacátého výročí vydání této knihy vydává Bryson na cestu zbrusu novou, aby zjistil, co se v Británii změnilo. Na svém putování znovuobjevuje podivuhodně nádhernou, skvostně neobvyklou a roztomile jedinečnou zemi, která ho nepřestává překvapovat. Opět píše s nezaměnitelným instinktem pro nejlegračnější a nejpodivnější záležitosti a neomylně vybírá vše idiotské, milé, směšné a skandální, díky čemuž se čtenáři dostává bystrého a citlivého pohledu na to všechno, co dnešní Británii utváří.

Chcete si přečíst knihu?Nová cesta po malém ostrově: Znovuobjevení Velké Británie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bill Bryson. Číst Nová cesta po malém ostrově: Znovuobjevení Velké Británie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY