Den, kdy jsem zahlídla lásku

Den, kdy jsem zahlídla lásku - Josie Silverová | I15cajalco.com

...aha - Duration: 5:41. Kniha Den, kdy jsem zahlídla lásku skladem Hodnocení: 79 % ★ Cena 389 Kč ★ Doprava od 49 Kč ★ Dárek: knihy ZDARMA ve výši 389 Kč Ten magický moment, kdy se jeden druhému podívají do očí… A vzápětí autobus i s Laurie ze zastávky odjíždí ... Den, kdy jsem zahlídla lásku - Silverová Josie | Cosmopolis.cz ... . Je jí jasné, že toho blonďáka se zelenomodrýma očima už nikdy ... Den, kdy jsem zahlídla lásku se bude líbit těm, kteří si zamilovali příběh S láskou, Rosie nebo One day (obě knihy byly zfilmované). Jittush. 21. dubna. Tahle kniha se nedá zrovna hodnotit jedním slovem. Ze začátku to člověku přijde milé, potkají se,neosloví se. Hledání. Hlavní hrdince jsem v tomhle opravdu fandila. Den, kdy jsem zahlídla lásku; Den, kdy jsem zahlídla lásku. ... Ten magický moment ... Den, kdy jsem zahlídla lásku - Josie Silverová ... ... . Jittush. 21. dubna. Tahle kniha se nedá zrovna hodnotit jedním slovem. Ze začátku to člověku přijde milé, potkají se,neosloví se. Hledání. Hlavní hrdince jsem v tomhle opravdu fandila. Den, kdy jsem zahlídla lásku; Den, kdy jsem zahlídla lásku. ... Ten magický moment, kdy se jeden druhému podívají do očí… A vzápětí autobus i s Laurie ze zastávky odjíždí. Je jí jasné, že toho blonďáka se zelenomodrýma očima už nikdy neuvidí. Přesto jej po celý další rok hledá na každé zastávce a ...

INFORMACE

AUTOR
Josie Silverová
DIMENZE
11,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Den, kdy jsem zahlídla lásku.pdf

POPIS

Laurie si je jistá, že člověk se na první pohled zamilovat prostě nemůže. Život přece není scéna z romantického filmu, že?Ale jednoho šedivého prosincového dne si z okna londýnského autobusu všimne muže. A on si všimne jí... Ten magický moment, kdy se jeden druhému podívají do očí… A vzápětí autobus i s Laurie ze zastávky odjíždí.Je jí jasné, že toho blonďáka se zelenomodrýma očima už nikdy neuvidí. Přesto jej po celý další rok hledá na každé zastávce a v každé kavárně v Londýně. Ale marně. Co na tom záleží?Jenže na vánočním večírku jí její nejlepší kamarádka Sarah představí svého nového partnera Jacka. Prý je to láska jejího života. Jack ovšem není nikdo jiný než „blonďák ze zastávky“. Laurie se rozhodne jít Sarah z cesty a žít si svůj vlastní život. Ale co když má osud jiné plány?Následuje deset let plných přátelství, lásky, zlomených srdcí, promarněných příležitostí a nečekaných rozhodnutí. Osud si s Laurie, Sarah i Jackem zahrává a vede je po klikatých cestičkách, které však nakonec možná povedou ke štěstí.

Chcete si přečíst knihu?Den, kdy jsem zahlídla lásku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josie Silverová. Číst Den, kdy jsem zahlídla lásku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY