Dědečkův velký útěk

Dědečkův velký útěk - David Walliams | I15cajalco.com

... ohňostroj? Jak se o staré lidi starají v Indii? Dědečkův velký útěk Autor David Walliams ... Dědečkův velký útěk - Knihkupectví Luxor ... . Jackův děda je už starý a zmatený: * když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče * jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice * často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíh ... Dědečkův velký útěk. Všeobecné informace: Autor: Walliams David: Anotace: Dobrodružný, humorný i dojemný román pro děti o silném poutu mezi malým vnukem a jeho dědečkem, letcem z druhé světové války. Určeno starším dětem. Kategorie: Romány; Dědečkův velký útěk 4 3 recenze Jackův děd ... Dědečkův velký útěk by David Walliams - Goodreads ... . Určeno starším dětem. Kategorie: Romány; Dědečkův velký útěk 4 3 recenze Jackův děda je už starý a zmatený: * když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče * jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice * často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v ......

INFORMACE

AUTOR
David Walliams
DIMENZE
11,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědečkův velký útěk.pdf

POPIS

Jackův děda je už starý a zmatený: * když jde do obchodu, zapomene si přezout papuče * jí jen konzervy, z kterých vytváří nepoživatelné míchanice * často si nemůže vzpomenout, jak se Jack jmenuje Stále ale věří, že létá jako stíhač Královského letectva a bojuje proti Němcům v slavné bitvě o Anglii. Tak tomu před mnoha lety skutečně bylo… Jediný, kdo ho chápe, je právě jeho vnuk. Ve chvíli, kdy Jackovi rodiče umístí dědu do podivného a nehostinného domova pro staré lidi, se Jack rozhodne, že dědečka zachrání. Vydají se společně na velkou dobrodružnou cestu, dokonce opravdu vzlétnou do oblak. Nový román Davida Walliamse je úžasnou směsicí smutných momentů, detektivních motivů i typicky walliamsovského humoru. Řeší se v něm problém Alzheimerovy nemoci, vztahy v rodině a čtenáři se navíc dozví i něco z historie.

Chcete si přečíst knihu?Dědečkův velký útěk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Walliams. Číst Dědečkův velký útěk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY