Hlava státu

Hlava státu - Andrew Marr | I15cajalco.com

...everní Ameriky.Hraničí se Severním ledovým oceánem (sever), Atlantikem (východ), USA (jih a severozápad) a Tichým oceánem (západ) ... Seznam hlav států v roce 2016 - Wikipedie ... .. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Inuity jako unie britských ... Prezident Spolkové republiky Německo je hlava státu Spolkové republiky Německo.. Po abdikaci Viléma II., německého císaře, v roce 1918 a vyhlášení tzv. Výmarské ústavy Prezident Německa (německy Reichspräsident) byl hlava státu v Německu. Funkce byla zrušena v roce 1934 po smrti Paula von Hindenburg.Pravomoce prezidenta pak přešly na říšského kancléře (německy ... ... Seznam hlav států v roce 2018 - Wikipedie ... . Funkce byla zrušena v roce 1934 po smrti Paula von Hindenburg.Pravomoce prezidenta pak přešly na říšského kancléře (německy ... Název státu Státní vlajka Hlava státu Předseda vlády Afghánistán: prezident Ašraf Ghaní: Abdulláh Abdulláh (tzv. výkonný premiér): Arménie: prezident Serž Sarkisjan (do 9. 4.) prezident Armen Sarkisjan (od 9. 4.): Karen Karapetjan (do 17. 4.) Serž Sarkisjan (od 17. 4. Moc výkonnou představuje panovník a jeho (její) vláda, která je tvořená premiérem a ministry. Hlavou státu a moci výkonné je král(ovna) Austrálie (the Queen of Australia, celý titul jako hlava Austrálie je Elizabeth the Second, by the Grace of God Queen of Australia and Her other Realms and Territories, Head ...

INFORMACE

AUTOR
Andrew Marr
DIMENZE
7,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlava státu.pdf

POPIS

Politická krimikomedie o prudce aktuálním tématu aneb co všechno se může stát, když je ve Velké Británii vyhlášeno referendum o vystoupení z Evropské unie. Dvě těla. Země těsně před osudovým rozhodnutím. A spiknutí tak troufalé, že by otřáslo i Machiavellim. Přihodilo se totiž něco neuvěřitelného. Něco, co nikdo neočekával. Něco, co se vůbec, ale vůbec nehodí…  Je září 2017 a lid Spojeného království má hlasovat o budoucnosti národa, potažmo Evropy i celého světa. Zdi Downing Street 10 však před zraky nic netušících voličů ukrývají šokující tajemství, které nesmí vyjít najevo. Jak ho však ututlat? Pochopitelně tak nějak po britsku… důstojně, důmyslně, důsledně – a hlavně s vrchovatou dávkou suchého, černého humoru.

Chcete si přečíst knihu?Hlava státu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Marr. Číst Hlava státu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY