Šestý zásah

Šestý zásah - Mariana Slanská Klúz | I15cajalco.com

... větu "I might be back". Jedná se o odkaz na slavnou frázi "I'll be back" ze snímku Terminátor (1984) ... Slanská, Mariana : Šestý zásah ... . Šestý zásah je prózou o různých podobách mezilidských vztahů. Morální přesah a kritický náhled na dnešní konzumní společnost se zde spojují s prvky thrilleru. Román vypráví o tom, co přivedlo ke dveřím operačního sálu, kde zachraňují postřelenou rukojmí z přepadení banky, nejen jejího manžela a syna, ale ... Šestý zásah autor: Klúz Mariana Slanská doporučená cena: 277 Kč naše cena:274Kč Šestý zás ... Sedmkrát přežil zásah bleskem! Nakonec se zabil kvůli ... ... ... Šestý zásah autor: Klúz Mariana Slanská doporučená cena: 277 Kč naše cena:274Kč Šestý zásah z kopačky Šimona Šumbery. Kompletní sestřih si můžete prohlédnout ve zbytku dne na Zbrojovka TV. 282 Kč Šestý zásah | Mariana Slanská Klúz . Šestý zásah | Šestý zásah je prózou o různých podobách mezilidských vztahů. Morální přesah a kritický náhled na dnešní konzumní společnost se zde spojují s prvky thrilleru. Román vypráví o tom, co přivedlo ke dveřím operačního sálu, kde zachraňují postřelenou rukojmí z přepadení banky, nejen jejího manžela ... Šestý zásah je prózou o různých podobách mezilidských vztahů. Morální přesah a kritický náhled na dnešní konzumní společnost se zde spojují s prvky thrilleru. Román vypráví o tom, co přivedlo ke dveřím operačního sálu, kde zachraňují postřelenou rukojmí z přepadení banky, nejen jejího manžela a syna, ale ... Šestý zásah je prózou o různých podobách mezilidských vztahů. Morální přesah a kritický náhled na dnešní konzumní společnost se zde spojují s prvky thrilleru. Šestý zásah je prózou o různých podobách mezilidských vztahů. Morální přes...

INFORMACE

AUTOR
Mariana Slanská Klúz
DIMENZE
11,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Šestý zásah.pdf

POPIS

Šestý zásah je prózou o různých podobách mezilidských vztahů. Morální přesah a kritický náhled na dnešní konzumní společnost se zde spojují s prvky thrilleru. Román vypráví o tom, co přivedlo ke dveřím operačního sálu, kde zachraňují postřelenou rukojmí z přepadení banky, nejen jejího manžela a syna, ale také další muže včetně kněze a ministra vnitra. Knihu je možné číst rovněž jako výsostnou metaforu ženství, oslavu toho, jak zdánlivě nenápadná žena – dalo by se říci protiklad femme fatale – dokáže hlubokým způsobem, svou životní filozofií i prostým bytím, ovlivnit osudy lidí, s nimiž se v průběhu života setkává.

Chcete si přečíst knihu?Šestý zásah ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mariana Slanská Klúz. Číst Šestý zásah Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY