Čertice Dorka: Nechytej mě za slovo!

Čertice Dorka: Nechytej mě za slovo! - Klára Smolíková | I15cajalco.com

...kdy si spolu báječně rozumějí, jindy se vůbec nemohou dohodnout ... Čertice Dorka: Nechytej mě za slovo! - Klára Smolíková ... ... . Dorka totiž každou chvíli chytá babičku za slovo. Ke knížce Čertice Dorka - Nechytej mě za slovo! připravili v Paspartě hravé magnetické interaktivní tabule vhodné zejména do knihoven. Dají se poslat poštou nebo snadno převézt. Jsou k nim k dispozici i pracovní listy. Pokřtili jsme Dorku 04.07.2016 16:03. V pondělí 20. června jsme Dorku za podpory vedení nakladatelství ... Malá čer ... Čertice Dorka - Klára Smolíková | KOSMAS.cz - vaše ... ... . června jsme Dorku za podpory vedení nakladatelství ... Malá čertice Dorka vyrůstá u své babičky. Někdy si spolu báječně rozumějí, jindy se vůbec nemohou dohodnout. Dorka totiž každou chvíli chytá babičku za slovo. Jak se to dělá? To si počíháte na větu či slovní spojení, které by mohlo vlastně znamenat něco úplně jiného, než dotyčný myslí. A skočíte po něm! Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Čertice Dorka. Nechytej mě za slovo! - Klára Smolíková. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Čertice Dorka - Smolíková Klára, Smolík Honza - Malá čertice Dorka vyrůstá u své babičky. Někdy si spolu báječně rozumějí, jindy se vůbec nemohou dohodnout. Dorka totiž každou chvíli chytá babičku za slovo. Jak se to dělá? To si počíháte na větu či s Jedna z nich pro menší děti je knížka Kláry Smolíkové - Čertice Dorka, Nechytej mě za slovo s ilustracemi Honzy Smolíka. Knížka je takový předvoj slavnější knížky Zakopaný pes, aneb, O tom, jak, proč a kde vznikla některá slova, jména, rčení, úsloví, pořekadla a přísloví autorů Bedřicha Fučíka a Jindřicha ... Kupte knihu Čertice Dorka - Nechytej mě za slovo! - Nechytej mě za slovo! - Klára Smolíková s 21% slevou v e-shopu za 182 Kč v knihkupectví Booktook.cz Pravidelná společná čtení jsou vždy první úterý v měsíci. Únorové téma: „Nechytej mě za slovo". O tom, že ne každý pochopí význam slova stejně a jaké mohou nastat zapeklité zmatky, se můžeme přesvědčit při čtení příběhů z knížky Čertice Dorka - Nechytej mě za slovo. Čertice Dorka : nechytej mě za slovo! Chyťte Bycha: Dej pozor zajíci! Dobrou chuť! Dopravní výchova: Grafomotorická cvičení: Horác a Pedro v zemi Bójů : dobrodružné putování po Čechách doby železné: Hračky a masky z papíru : 50 jednoduchých návodů, hmatové varianty pro děti se zrakovým postižením: Hus úplně ... Kniha Čertice Dorka - SMOLÍKOVÁ, Klára. ČERTICE DORKA nechytej mě za slovo. 1. Praha: PASPARTA Publishing, 2016. ISBN 978-80-88163-27-5 Rozverná knížka čtenářům představí známá rčení, přirovnání a ustálená spojení, která v dětských očích mohou nabývat zcela jiných významů. Na plzeňský knižní veletrh se chystám v sobotu 21. září a naplánovány jsou dva programy pro malé čtenáře. Od 10:00 Čertice Dorka aneb „Nechytej mě za slovo!" a od 15:00 Knihomolové, knihožrouti a další knižní havěť, po kterém následuje autogramiáda....

INFORMACE

AUTOR
Klára Smolíková
DIMENZE
3,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Čertice Dorka: Nechytej mě za slovo!.pdf

POPIS

Malá čertice Dorka vyrůstá u své babičky. Někdy si spolu báječně rozumějí, jindy se vůbec nemohou dohodnout. Dorka totiž každou chvíli chytá babičku za slovo. Jak se to dělá? To si počíháte na větu či slovní spojení, které by mohlo vlastně znamenat něco úplně jiného, než dotyčný myslí. A skočíte po něm! Čertice má nejen velkou představivost, ale ještě k tomu umí trošku kouzlit, takže se třeba po ránu promění v rybičku a vyskočí z postele. Jak si to babička přála. Rozverná knížka čtenářům představí známá rčení, přirovnání a ustálená spojení, která v dětských očích mohou nabývat zcela jiných významů. Když utíká mléko, vidí ho děti stejně jako Dorka pelášit po cestičce. Kdo vzal nohy na ramena, si ty nohy na ramena opravdu zavěsil. Svět čertice Dorky se po tři roky představoval v časopise Sluníčko a nyní se můžete s přepracovanou rubrikou potěšit a pobavit v knižním vydání. Každé přísloví je doplněno o úkol či kvíz, který pomáhá rozvíjet postřeh a dovednosti dětí.

Chcete si přečíst knihu?Čertice Dorka: Nechytej mě za slovo! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Smolíková. Číst Čertice Dorka: Nechytej mě za slovo! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY