Nové příběhy se šťastným koncem – Zvědavá lištička

Nové příběhy se šťastným koncem – Zvědavá lištička - Michal Belšán | I15cajalco.com

...e netopýry zimující ve štolách za městem ... Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička ... . To se nesmí ... Zvědavá lištička Nové příběhy se šťastným koncem Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Bára cestou z tréninku zaslechne, jak se parta výrostků domlouvá, že prožene netopýry zimující ve štolách za městem. Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička Michal Belšán. Běžná cena: ... Nové příběhy se šťastným koncem - Z ... Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička ... ... ... Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička 162 CZK Nové. Popis knihy; Doprava a platba; Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Bára cestou z tréninku zaslechne, jak se parta výrostků domlouvá, že ... Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička Michal Belšán Nakladatel: Fragment 2019 Hledáte Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička od Michal Belšán? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička. Michal Belšán. ... Nové příběhy se šťastným koncem - Poraněný sokol. Michal Belšán. Konec školního roku se blíží a František už myslí jenom na prázdniny. Když cestou z parku uslyší pod... 199 Kč 159 Kč Kniha Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička(Michal Belšán) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička. Celkové hodnocení ... Objednávejte knihu Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 183 Kč Zvědavá lištička Nové příběhy se šťastným koncem - Belšán Michal . Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Bára cestou z tréninku zaslechne, jak se parta výrostků domlouvá, že prožene netopýry zimující ve štolách za městem. To se nesmí stát! Společně s kamarády jim naštěstí tenhle plán úspěšně překazí. Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička; Listovanie. Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička Michal Belšán. Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Bára cestou z tréninku zaslechne, jak se parta výrostků domlouvá ... > Děti a mládež > Romány, povídky, příběhy > Zvědavá lištička Nové příběhy se šťastným koncem. Zvědavá lištička Nové příběhy se šťastným koncem Michal Belšán. Skladem 5+ ks 183 Kč Běžná cena 199 Kč. Ušetříte 16 Kč (8 %) ... Nové příběhy se šťastným koncem - Zvědavá lištička ... Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Bára má dvě v...

INFORMACE

AUTOR
Michal Belšán
DIMENZE
8,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Nové příběhy se šťastným koncem – Zvědavá lištička.pdf

POPIS

Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Bára má dvě velké lásky – atletiku a zvířata. Když cestou z tréninku zaslechne, jak se parta výrostků domlouvá, že prožene netopýry zimující ve štolách za městem, rozhodne se, že jim plán překazí. Na zpáteční cestě narazí spolu s kamarády, kteří jí pomohli, na černou skládku. U hromady haraburdí zahlédnou červený stín, a když přijdou blíž, najdou zraněné liščí mládě. Asi bylo zvědavé nebo hledalo něco k snědku a zamotalo se do rezavého drátu. Co teď? Sami poraněnému liščeti pomoci nemohou. Je čas přivolat zvířecí záchranáře! Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.

Chcete si přečíst knihu?Nové příběhy se šťastným koncem – Zvědavá lištička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Belšán. Číst Nové příběhy se šťastným koncem – Zvědavá lištička Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY