Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky

Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky - Jaume Copons | I15cajalco.com

...tvrtníčková, Olga Ilustrace: Fortunyová, Liliana Popis: 1× kniha, flexi, 136 stran, česky Start your review of Už je tady pan Flat! (Agus a příšerky 1) Write a review ... Agus a příšerky: Už je tady pan Flat! - MAGNETPRESS.cz ... . Oct 19, 2019 Franko rated it it was amazing · review of another edition. A fun read. Looking forward to the sequels. flag 3 likes · Like · see review. PŘIPRAVTE SE, PAN FLAT PŘICHÁZÍ! A S NIM SPOUSTA DOBRÝCH PŘÍBĚHŮ. 249 Kč ISBN 978-80-7491-605-2. Copons--Byl-tady-pan-Flat--Potah.indd 1. UŽ JE TADY PAN FLAT! Nazdárek! Já jsem Agus ... Začaly prázdniny a Tomášek rád čte. Do rukou ... Už je tady pan Flat! - Jaume Copons | Knihy Dobrovský ... . 249 Kč ISBN 978-80-7491-605-2. Copons--Byl-tady-pan-Flat--Potah.indd 1. UŽ JE TADY PAN FLAT! Nazdárek! Já jsem Agus ... Začaly prázdniny a Tomášek rád čte. Do rukou se nám dostala novinka nakladatelství Host - Agus a příšerky Už je tady pan Flat. Jedná se o první díl velice zábavné série o chlapci jménem Agus, kterému příšerky tak trochu převrátí život naruby. Autorem je Jaume Copons. Ilustracemi obohatila Liliana Fortunyová, do češtiny přeložila Olga Čtvrtníčková. Všechny informace o produktu Kniha Agus a příšerky 1 - Už je tady pan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Agus a příšerky 1 - Už je tady pan. Už je tady pan Flat! — ukázka Pu...

INFORMACE

AUTOR
Jaume Copons
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky.pdf

POPIS

První díl bláznivě ztřeštěné série plné příšerek. Nazdárek! Já jsem Agus Pianola. Tys to netušil, ale my dva jsme se jednou museli poznat! Ještě nedávno jsem byl celkem normální kluk: chodil jsem do školy, ztrácel slohovky, hltal pizzy… Ale pak jsem poznal pana Flata a všechno se změnilo. Ty vlastně ještě nevíš, kdo je pan Flat, že jo? Prozradím ti jedině to, že je to příšerka a že od té doby, co se zabydlel v mém pokoji, je svět nejen zábavnější, ale i lepší. Rozhodně lepší, i když teda samý průšvih! O mně a o dalších příšerkách (jo, bude jich víc!) si přečti sám. A jestli se bojíš čtení jako já, mám pro tebe dobrou zprávu. Tahle knížka je plná obrázků a komiksových bublin. To by šlo, ne?

Chcete si přečíst knihu?Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaume Copons. Číst Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY