Vnitřní svět vítězů: Čím se nejlepší liší od průměrných

Vnitřní svět vítězů: Čím se nejlepší liší od průměrných - Marian Jelínek | I15cajalco.com

...štěná kniha. Flexi vazba. Kniha Vnitřní svět vítězů: Čím se nejlepší liší od průměrných na www ... Vnitřní svět vítězů | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vnitřní svět vítězů: Čím... Vnitřní svět vítězů - Čím se nejlepší liší… Ohodnotit » Doporučit známemu » Vnitřní svět vítězů - Čím se nejlepší liší od průměrných ... i když se nedaří. Umění naučit se správně využívat své vnitřní dvojče, svou „temnou stránku", vnitřního kritika. ... Vnitřní svět vítězů -- Čím se nejlepší liší od průměrných ... . Umění naučit se správně využívat své vnitřní dvojče, svou „temnou stránku", vnitřního kritika. O tom všem je právě tato kniha. Umění naučit se správně využívat své vnitřní dvojče, svou „temnou stránku", vnitřního kritika. O tom všem je právě tato kniha. Uznávaný mentální kouč a sportovní psycholog se dělí o své dlouholeté zkušenosti a doplňuje je příběhy světových i českých vítězů. Marian Jelínek Vnitřní svět vítězů Čím se nejlepší liší od průměrných Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7377. publikaci Odpovědná redaktorka Zuzana Böhmová Grafická úprava a sazba Eva Hradiláková Návrh a zpracování obálky ... Vnitřní svět vítězů -- Čím se nejlepší liší od průměrných Jelínek Marian Ukaž, co děláš! -- 10 způsobů, jak sdílet svou kreativitu a nechat se objevit Kupte knihu Vnitřní svět vítězů od Marian Jelínek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Název: Vnitřní svět vítězů - Čím se nejlepší liší od průměrných. Autor: Marian Jelínek. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-271-0826-8. EAN: 9788027108268. Objednací kód: NA369835 Úvodní stránka Populárně náučná Osobní rozvoj a kariéra Sebezdokonalování a tréning mozku Vnitřní svět vítězů - Čím se nejlepší liší od průměrných. ... Vnitřní svět vítězů - Čím se nejlepší liší od průměrných ... i když se nedaří. Umění n...

INFORMACE

AUTOR
Marian Jelínek
DIMENZE
6,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitřní svět vítězů: Čím se nejlepší liší od průměrných.pdf

POPIS

Co skutečně rozhoduje o vítězích mezi špičkami ve svých oborech? Jak se připravovat, abyste dosahovali co nejlepších výsledků? Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli, i když se zrovna nedaří? Jakými způsoby a technikami můžete svůj výkon nejvíce ovlivnit?   Aby člověk uspěl v jakékoliv oblasti, musí mít v rovnováze všechny složky svého vnitřního světa: talent, vůli, dovednosti a lásku k tomu, co dělá. A musí také umět tento „hnací motor“ neustále krmit, pohánět a zvyšovat jeho výkon. To mají a dokážou jen ti nejlepší!   Lidé na špičce, ať už ve sportu, v byznysu, nebo v jakémkoliv jiném oboru, bývají všichni na stejné „technické“ úrovni, každý z nich „to své“ dokonale ovládá. Co tedy rozhoduje o tom, kdo mezi nejlepšími nakonec zvítězí? Je to právě kvalita a nastavení vnitřního světa člověka. Silná vůle nepovolit, i když se nedaří. Umění naučit se správně využívat své vnitřní dvojče, svou „temnou stránku“, vnitřního kritika.   O tom všem je právě tato kniha. Uznávaný mentální kouč a sportovní psycholog se dělí o své dlouholeté zkušenosti a doplňuje je příběhy světových i českých vítězů.

Chcete si přečíst knihu?Vnitřní svět vítězů: Čím se nejlepší liší od průměrných ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marian Jelínek. Číst Vnitřní svět vítězů: Čím se nejlepší liší od průměrných Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY