Kniha mytologie

Kniha mytologie - - | I15cajalco.com

...kovateľ HOLLYWOOD C.E.S., s.r.o. Bernolákova 14 03101 Liptovský Mikuláš IČO: 36428213 IČDPH: SK2021986219 Velká kniha mytologie Federica Magrinová , Laura Brennilová Skladem 5+ ks Egyptská mytologie kniha ... Kniha Kniha mytologie - kolektiv autorů | knizniklub.cz ... . Kniha představuje svět dávných mytologií tří významných kultur: klasickou mytologii antického Řecka a Říma, pohádkové mýty světa Keltů a příběhy germánských bohů, severských válečníků a.. Další titul ze série přehledových oborových publikací představuje zasvěcený úvod do studia mytologií stejně jako materiál pro pokročilejší zájemce o tento obor, a nepochybně zaujme i všechny m ... Kniha: Severská mytológia (Neil Gaiman) | Martinus ... .. Další titul ze série přehledových oborových publikací představuje zasvěcený úvod do studia mytologií stejně jako materiál pro pokročilejší zájemce o tento obor, a nepochybně zaujme i všechny milovníky vypravěčského umění a skvělých příběhů. Využívá atraktivní ... Mytologie jsou jedním z nejvýznamnějších Barthesových děl. Úvodní část tvoří řada krátkých a snad až překvapivě zábavných, ovšem mimořádně dobře propracovaných úvah o některých dobových aspektech konzumní společnosti (wrestling, astrologie, kuchařské recepty v časopisech); druhá část je pokusem zasadit tyto texty do obecnějšího teoretického rámce. Velká kniha mytologie Fantastická cesta pro mladé nadšence a obdivovatele mýtů a legend. Vstupte do světa hrdinů a starověkých bohů, poznejte Dia, Afroditu, Apollóna, Medúzu, Thora,......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha mytologie.pdf

POPIS

Další titul ze série přehledových oborových publikací představuje zasvěcený úvod do studia mytologií stejně jako materiál pro pokročilejší zájemce o tento obor, a nepochybně zaujme i všechny milovníky vypravěčského umění a skvělých příběhů. Využívá atraktivní formu mozaiky a prostřednictvím textů, doprovodných ilustrací a názorných schémat vytváří plastický svět mytologických příběhů a jejich hrdinů, nabízí klíč k interpretaci jednotlivých příběhů a ukázky jejich uměleckých ztvárnění z různých období.

Chcete si přečíst knihu?Kniha mytologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kniha mytologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY