Návod na šťastné batole

Návod na šťastné batole - Hedvig Montgomery, | I15cajalco.com

...a radí jim, jak mohou v prvních ... Tato kniha je součástí pětidílné řady ... Komplet Zázračné rodičovství 1: Zázračné rodičovství ... ... . V první knize autorka předložila sedm jednoduchých kroků, které by měly rodičům pomoci být takovou matkou nebo takovým otcem, jakými si přejí být. Tato druhá kniha je speciálně zaměřená na rodiče dětí do dvou let a radí jim, jak mohou v prvních 24 měsících vycházet svému dítěti vstříc, a snaží se také ... Máte doma batole? Pak k němu rozhodně potřebujete tento podrobný manuál! ... Návod na šťastné batole - Knihkupectví Luxor ... ... Máte doma batole? Pak k němu rozhodně potřebujete tento podrobný manuál! Zrovna když jste si osvojili rutinní údržbu mimina, začíná vám jednotka odmítat pohonné látky, z nevysvětlitelných důvodů plakat a odolávat všem pokusům ji obléct. Vaše mimino povýšilo na batole! Jenomže jak si poradit s touto novější ... Hledáte Návod na šťastné batole od Saether Eivind,Montgomeryová Hedvig? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Návod na šťastné batole. Celkové hodnocení ... Tato druhá kniha je speciálně zaměřená na rodiče dětí do dvou let a radí jim, jak mohou v prvních 24 měsících vycházet svému dítěti vstříc, a snaží se také upozorňovat na nejčastější chyby. Co je to nejdůležitější, co mohou rodiče dát svému kojenci, co by ... 0 hodnocení Návod na šťastné batole 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tato kniha je s...

INFORMACE

AUTOR
Hedvig Montgomery,
DIMENZE
5,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Návod na šťastné batole.pdf

POPIS

Tato kniha je součástí pětidílné řady. V první knize autorka předložila sedm jednoduchých kroků, které by měly rodičům pomoci být takovou matkou nebo takovým otcem, jakými si přejí být. Tato druhá kniha je speciálně zaměřená na rodiče dětí do dvou let a radí jim, jak mohou v prvních 24 měsících vycházet svému dítěti vstříc, a snaží se také upozorňovat na nejčastější chyby. Co je to nejdůležitější, co mohou rodiče dát svému kojenci, co by měli vědět o pocitech ročního dítěte a proč by si u dvouletého ještě neměli tolik lámat hlavu s hranicemi? Být rodičem může lidem nahánět strach, ale zároveň to přináší dojetí a je to skvělé. Je důležité, aby rodiče našli ten správný rytmus, aby budovali takovou rodinu, ve které se všichni pohromadě budou cítit dobře. Je potřeba stvořit takové místo, na němž se dítě bude cítit přijaté a kde bude mít jistotu, že se na dospělé může obrátit vždycky, když bude potřebovat. Zkrátka - domov.

Chcete si přečíst knihu?Návod na šťastné batole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hedvig Montgomery,. Číst Návod na šťastné batole Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY