Můj bylinkový diář 2020

Můj bylinkový diář 2020 - Jana Halló, | I15cajalco.com

..... Praktický diář s půvabnými kresbami nadchne všechny milovníky přírody a bylinek ... Můj bylinkový diář 2020 - Diáře | Pipkin.cz ... . Můj bylinkový diář není stolní kalendář. Je to diář, který můžete nosit u sebe, zapisovat si, listovat, nacházet v něm inspiraci, recepty. Je také doplněn půvabnými kresbami bylinek Jany Halló. Můj bylinkový diář 2020 - Duration: 78 seconds. 248 views; 4 months ago; 5:45. Šípky - sběr a užití šípk ... Můj bylinkový diář poprvé vznikl minulý rok. Díky četným ohlasům se obě autor ... Plevel je jedlý - Bylinkový diář, Váš průvodce ... ... ... Můj bylinkový diář poprvé vznikl minulý rok. Díky četným ohlasům se obě autorky rozhodly, že budou ve voňavém díle pokračovat. Kromě plánovacího ročního a týdenního kalendáře v diáři najdete užitečné recepty ke každému ročnímu období a měsíci a krásné obrázky. Do poznámek si můžete zaznamenat, kdy jste ... Kupte knihu Můj bylinkový diář 2019 (Linda Mahelová, Jana Halló) s 30 % slevou za 154 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Představujeme nový kreativní týdenní diář na rok 2020. Kde si ho můžete koupit ? https://bobo.cz/obchod/diare/28389-bobo-muj-diar-2020 Zpestřením a ......

INFORMACE

AUTOR
Jana Halló,
DIMENZE
9,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj bylinkový diář 2020.pdf

POPIS

Můj bylinkový diář poprvé vznikl minulý rok. Díky četným pozitivním reakcím se obě autorky rozhodly, že budou ve voňavém díle pokračovat. A tak vznikl další diář pro rok 2020. Texty pro diář vytvořila bylinářka a aromaterapeutka Linda Mahelová, které jsou doprovázeny autorskými kresbami Jany Halló. V diáři se můžete těšit na nové bylinkové recepty, kresby a novou podobu - tentokrát je barevný. Kromě plánovacího ročního a týdenního kalendáře v diáři najdete užitečné recepty ke každému ročnímu období a měsíci a krásné obrázky k inspiraci. Do poznámek si můžete zaznamenat, kdy jste bylinku sklidili, usušili a naložili do oleje, tinktury, nebo si poznamenat místa, kde jste ji sbírali. Budete tak mít přehled i pro další rok, až na bylinky zase vyrazíte. Těšíme se, že vám diář udělá radost, přinese vám užitek a bude vás provázet světem bylinek po celý rok 2020.

Chcete si přečíst knihu?Můj bylinkový diář 2020 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Halló,. Číst Můj bylinkový diář 2020 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY