Oni a já

Oni a já - Jerome Klapka Jerome | I15cajalco.com

...w.twitch.tv/grlmike Facebook: https://www ... Oni - Wikipedia ... .facebook.com/GRLMIK... Oni a Já 💕|FF StudioMoonTV| 7.4K Reads 492 Votes 16 Part Story. By thats_me_bajunkaa Ongoing - Updated Dec 30, 2019 Embed Story Share via Email Read New Reading List. Oni a já - audiokniha obsahuje román klasika anglického humoru. Napsal Jerome Klapka Jerome. Čte Martin Dejdar. Román o rodičích a dospívajících dětech je plný humoru, ale nechybí v něm ani moudrá zamyšlení nad nejdůležitějšími hodnotami v lidském životě. @oni.a.ja Canicross lover 🐕〰️ ... oni.a.ja User Profile - Imglore Instagram Viewer and Tools ... . @oni.a.ja Canicross lover 🐕〰️🏃‍♀️ Dogtrekking seeker 🏔average girl, living her dog mom life 👩‍👦‍👦 Spread ️ and go for an adventure 🐾🌎💫 Be your own inspiration A ja noi is an oni spirit that takes the form of a hobgoblin, and differs physically from the hobgoblins in a variety of ways, most notably its unearthly strength and distorted appearance. A ja noi's skin blazes a fiery red rather than a drab gray, and the oni bears prominent ridges on its brow and forehead. Oni a já. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Oml...

INFORMACE

AUTOR
Jerome Klapka Jerome
DIMENZE
11,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Oni a já.pdf

POPIS

Méně známý a neprávem opomíjený román z pera klasika anglické humoristické literatury Jerome K. Jeroma. Dvacet let po slavných Třech mužích ve člunu autor, už coby otec tří dětí, svým nezaměnitelným stylem popisuje trampoty spjaté s nákupem venkovské nemovitosti a její rekonstrukcí. Rámcový děj je prošpikován zábavnými historkami o známých, příbuzných a dětech, o strastech s uvykáním venkovskému žití v kontrastu s životem ve městě a o spoustě dalších patálií. Na pozadí lehce plynoucího vyprávění se mimochodem dozvídáme i mnohé o fungování společnosti v edvardovské Anglii. To vše se nese v laskavém duchu Jeromovy oduševnělé prózy, s řadou postřehů citátového charakteru. Román Oni a já se do rukou českému čtenáři dostává v novém překladu po dlouhých šestaosmdesáti letech a je stejně svěží a brilantní jako v době svého vzniku.

Chcete si přečíst knihu?Oni a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerome Klapka Jerome. Číst Oni a já Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY