Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já

Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já - James Fallon | I15cajalco.com

...de. Vydavateľstvo Portál, 2019. Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných ... Knižní novinka Psychopat v mém mozku | Kurzy.cz ... ... Recenze: PSYCHOPAT V MÉM MOZKU (James Fallon) Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já. Za recenzní výtisk děkuji nakladat elství Portál Chci zakoupit titul P sychopat v mém mozku. Už jsem vám představovala atypickou publikaci Moudrost psychopat ... Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já. Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, kte ... Psychopat v mém mozku -- neurovědcova cesta k odhalení ... ... . Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně odpovídal mozku psychopata. Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já . James Fallon; ... Jednalo se o jeho vlastní mozek. V knize Psychopat v mém mozku se prolíná autorovo zamyšlení nad neurologickým a genetickým základem a příčinami psychopatie s vyznáním popisujícím, co všechno se o sobě dozvěděl od svých kolegů a rodinných ... Psychopat v mém mozku Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já Překlad: Pišl, Vojtěch Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků své rodiny: měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek zjevně odpovídající mozku ... Psychopat v mém mozku - Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já ... V nakladatelství Portál vyšla velmi zajímavá kniha nazvaná Psychopat v mém mozku s podtitulem Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já. Jejím autorem James Fallon. Ponořte se do fascinujícího světa ryb...

INFORMACE

AUTOR
James Fallon
DIMENZE
12,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já.pdf

POPIS

Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně odpovídal mozku psychopata. Fallon si pomyslel, že se tam přimíchal nedopatřením ze štosu snímků opakovaně trestaných násilníků, takže se domluvil s techniky, že zkontrolují, komu záznam patří. Ti nade všechny pochybnosti prokázali, že nikdo nic nepopletl a inkriminovaný sken pochází skutečně od Fallonovy rodiny. Jednalo se o jeho vlastní mozek.

Chcete si přečíst knihu?Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Fallon. Číst Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY