Moderní krasopsaní

Moderní krasopsaní - Markéta Svobodová | I15cajalco.com

... se vše potřebné od základů až po pokročilejší tipy a techniky, díky kterým se vaše písmo dostane na vyšší úroveň ... Krasopis | Davona ... . Vydejte se společně s Markétou do tajů krasopsaní. Dozvíte se vše potřebné od základů až po pokročilejší tipy a techniky, díky kterým se vaše písmo dostane na vyšší úroveň. V projektech si veškeré osvojené dovednosti vyzkoušíte při tvorbě originálních výrobků. ... Kniha: Moderní krasopsaní - Markéta Svobodová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objedná ... Moderní krasopsaní - Markéta Svobodová | Knihy Dobrovský ... . ... Kniha: Moderní krasopsaní - Markéta Svobodová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Markéta 🏻 Krasopis, ilustrace, fluid art, macrame 🏻 píšu na přání 📩 [email protected] 📘 napsala jsem: Moderní krasopsaní Vydejte se společně s Markétou do tajů krasopsaní. Dozvíte se vše potřebné od základů až po pokročilejší tipy a techniky, díky kterým se vaše písmo dostane na vyšší úroveň. V projektech si veškeré osvojené dovednosti vyzkoušíte při tvorbě originálních výrobků. Speciální rozsáhlá kapitola o digitálním krasopsaní vás provede základy i obtížnějšími ... Kurzy moderní kaligrafie. Viděli jste nádherné kaligrafické nápisy a nemůžete uvěřit, jak je mohl někdo vytvořit? Obdivujete umění krasopisců na Pinterestu? Chcete se to také naučit? Na kurzu Psaní je hraní vám ukážeme jak začít s moderní kaligrafií a jak používat brush pen....

INFORMACE

AUTOR
Markéta Svobodová
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní krasopsaní.pdf

POPIS

Vydejte se společně s Markétou do tajů krasopsaní. Dozvíte se vše potřebné od základů až po pokročilejší tipy a techniky, díky kterým se vaše písmo dostane na vyšší úroveň. V projektech si veškeré osvojené dovednosti vyzkoušíte při tvorbě originálních výrobků. Speciální rozsáhlá kapitola o digitálním krasopsaní vás provede základy i obtížnějšími technikami – dozvíte se například, jak vytvořit efekt akvarelu tak, aby vypadal tak opravdově, jako skutečná práce se štětcem, barvami a plátnem. S osvojením psaní jednotlivých písmenek vám pomůže přiložená písanka, která vám zároveň může dodat i první impuls k vytvoření vlastního stylu.

Chcete si přečíst knihu?Moderní krasopsaní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Svobodová. Číst Moderní krasopsaní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY