Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu

Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu - Susie Foster | I15cajalco.com

... Foster . Poutavá, kreativní a vzdělávací knížka pro malé i velké umělce a milovníky přírody ... Puzzle MAXI - Život v lese/48 dílků - Knihkupectví Ládví ... . Vydej se na zajímavou a objevnou cestu hluboko do lesa. V lese nikdy nevíš, co a koho můžeš potkat. výukové netradiční puzzle ideální k doplnění prvouky, přírodovědy, či pro zvídavé děti. S motivem evropského rybníka, celkem 48 dílků.Uprostřed je obdélníkové puzzle s motivem rybníčku a kolem pak dalších 24 samostatných dílků s typickými představiteli fauny a flóry pro takovou lokalitu i s jejich názvy v češtině. Klaudie (6 let), Sofie (3 roky) a Olívie (novorozenec), která se zajímá o vše, co se v dnešní do ... Život v lese | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Klaudie (6 let), Sofie (3 roky) a Olívie (novorozenec), která se zajímá o vše, co se v dnešní době považuje za "divné". Hlavně o zdravé stravování, montessori pedagogiku, zákon přitažlivosti, barefoot, kojení, látkování, kontaktní rodičovství, nošení děti atd. Mám ráda přírodu, turistiku a stanování. Jedná se o to, hravou formou přiblížit práce v lese, přírodu a její nepřátele a práci lesníka a jeho spolupracovníky. Děti si vždy užijí pobyt na čerstvém vzduchu a vrací se se spoustou dojmů a zážitků, které šikovné paní učitelky využívají i v dalších předmětech. Poznávej prostředí, kde bydlíš, a nauč se názvy pro části domu, nábytek a výbavu! ... Na tyto kouzelné omalovánky nepotřebuješ barvy ani pastelky. Vezmi si sklenici vody a mokrým štětcem přejeď přes šedé tečky. Obrázek se magicky vybarví. ... V lese - Co veverka viděla. Prohlížejte si společně zvířátka, která ... Objevujeme přírodu - V lese. HENKELOVÁ Christine. do týdne. 249 Kč 224 Kč. Velké hledací leporelo. Tentokrát se zvědavé děti dozvědí mnoho o lese. Kam se schoval ježek? Jaká... Objevujeme svět hrou! Dopravní prostředky. autor neuveden. ... Poznávej hudební nástroje a užij si spoustu zábavy při objevování nových ... Chovat se správně v lese, chápat význam lesa a života v něm pro člověka. Spolupodílet se na přípravě III. Sletu čarodějnic. Pracovat ve skupině - umět se vzájemně domluvit a tolerovat se, ovládat se . N a b í d k a: Dokreslení, vystřihování, slepování, stříhání. Kreslení cestiček Klaudie (6 let), Sofie (3 roky) a Olívie (novorozenec), která se zajímá o vše, co se v dnešní době považuje za "divné". Hlavně o zdravé stravování, montessori pedagogiku, zákon přitažlivosti, barefoot, kojení, látkování, kontaktní rodičovství, nošení děti atd. Mám ráda přírodu, turistiku a stanování....

INFORMACE

AUTOR
Susie Foster
DIMENZE
3,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu.pdf

POPIS

Vydej se na zajímavou a objevnou cestu hluboko do lesa. V lese nikdy nevíš, co a koho můžeš potkat. Obklopí tě spousta rostlin, stromů a všelijakých stvoření, jež zde žijí, od malých plazících se potvůrek až po nádherné ptáky a zajímavá zvířata. V této krásné knížce najdeš 24 ilustrací s lesními náměty, které můžeš vybarvovat podle vlastní fantazie, a taky fascinující informace o některých z divokých zvířat či rostlin, která jsou na obrázcích. Obrázky si můžeš vybarvit, vytrhnout a vystavit.

Chcete si přečíst knihu?Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susie Foster. Číst Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY