Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu

Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu - Susie Foster | I15cajalco.com

...NA365154 Život v lese - omalovánky; Listování ... Puzzle MAXI - Život v lese/48 dílků - Knihkupectví Ládví ... . Život v lese - omalovánky Vymaluj a poznávej přírodu Susie Foster. Poutavá, kreativní a vzdělávací knížka pro malé i velké umělce a milovníky přírody. Vydej se na zajímavou a objevnou cestu hluboko do lesa. V lese nikdy nevíš, co a koho můžeš potkat. Vydej se na zajímavou a objevnou cestu hluboko do lesa. V lese nikdy nevíš, co a koho můžeš potkat. Obklopí tě spousta rostlin, stromů a všelij ... Život v lese | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Obklopí tě spousta rostlin, stromů a všelijakých stvoření, jež zde žijí, od malých plazících se potvůrek až po nádherné ptáky a zajímavá zvířata. Kniha Život v lese - omalovánky (Susie Foster) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Infoa kolektiv autorů: Poznávej zvířátka - V lese . Kniha - 12 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Obrázkové leporelo ve kterém děti poznávají nejznámější zvířátka v lese. Více informací V této krásné knížce najdeš 24 ilustrací s les...

INFORMACE

AUTOR
Susie Foster
DIMENZE
6,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu.pdf

POPIS

Vydej se na zajímavou a objevnou cestu hluboko do lesa. V lese nikdy nevíš, co a koho můžeš potkat. Obklopí tě spousta rostlin, stromů a všelijakých stvoření, jež zde žijí, od malých plazících se potvůrek až po nádherné ptáky a zajímavá zvířata. V této krásné knížce najdeš 24 ilustrací s lesními náměty, které můžeš vybarvovat podle vlastní fantazie, a taky fascinující informace o některých z divokých zvířat či rostlin, která jsou na obrázcích. Obrázky si můžeš vybarvit, vytrhnout a vystavit.

Chcete si přečíst knihu?Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susie Foster. Číst Život v lese - omalovánky: Vymaluj a poznávej přírodu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY