Stripped / Inkognito v podzemí

Stripped / Inkognito v podzemí - Phil Shoenfelt | I15cajalco.com

...ťa v r. 2012), jejíž děj se odehrává v letech 1979-1984 ... inkognito, incognito - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Mladý Angličan, který se právě přistěhoval z Londýna, se ocitá v bizarním světě dolního ... Phil Shoenfelt is the author of Junkie Love (3.73 avg rating, 97 ratings, 7 reviews, published 2001), Stripped / Až na dřeň (3.83 avg rating, 6 ratings, ... - Phil Shoenfelt & Southern Cross - Philovi vyšel před dvěma roky druhý díl volné trilogie Stripped - Inkognito v podzemí - Záviš - vydal v loňském roce sbírku Muzikant - A bude hůř - oslavili vloni 25 let existence a nějaká literatura od jejich leadera Václava se chystá ... KREMNICKÉ DIVADLO V PODZEMÍ n.o. Ansámbel nepravideln ... inkognito, incognito - ABZ.cz: slovník cizích slov ... ... KREMNICKÉ DIVADLO V PODZEMÍ n.o. Ansámbel nepravidelného divadla S.d.Ch. POSLEDNÁ HUSIČKA - dramatické gastropolitikum Príbeh politického činiteľa, ktorý dem... MCBAIN Ed. Info: BB/art, 2007 (2) - brož, 224 str. Z angl. přel. J. Zábrana EAN: 9788073811419 ISBN: 978-80-7381-141-9 Stripped / Inkognito v podzemí Phil Shoenfelt Skladem dodavatel. 223 Kč Markýza duch ů Renáta Šťastná ... 205 Kč Tajemné podzemí VII. díl - Jižní Morava - Štraub Miloš, Lenková Jitka . Rok vydání: 2007 Počet stran: 224 Formát: Vázaná Je sedmým dílem populární encyklopedie provádějící čtenáře po historickém podzemí Čech a Moravy. Jih Moravy krásami podzemního bohatství doslova oplývá a snoubí se v něm jak pohádková nádhera krápníků Moravského ... - Zuby nehty - kapele vyšla kompletní textová tvorba v edici Poe¨r¨zie - Phil Shoenfelt & Southern Cross - Philovi vyšel před dvěma roky druhý díl volné trilogie Stripped - Inkognito v podzemí - Záviš - vydal v loňském roce sbírku Muzikant - A bude hůř - oslavili vloni 25 let existence a nějaká literatura od jejich leadera ... Inkognito v podzemí je druhou částí Shoenfeltovy newyorské trilogie Stripped (první část vyšla pod názvem Až na dřeň v nakl. Maťa v r. 2012), jejíž děj se odehrává v letech 1979-1984....

INFORMACE

AUTOR
Phil Shoenfelt
DIMENZE
4,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Stripped / Inkognito v podzemí.pdf

POPIS

Inkognito v podzemí je druhou částí Shoenfeltovy newyorské trilogie Stripped (první část vyšla pod názvem Až na dřeň v nakl. Maťa v r. 2012), jejíž děj se odehrává v letech 1979–1984. Mladý Angličan, který se právě přistěhoval z Londýna, se ocitá v bizarním světě dolního Manhattanu. Setkání s Shmutz, tanečnicí nahoře bez, jej uvrhne do víru šílenství a drog v prostředí nočních klubů CBGB’s, Max’s Kansas City a Mudd. Bez prostředků a se závislostí se pád do pekel zrychluje, dokud volba není zcela jasná: buď New York opustit, nebo zemřít. Trilogie Stripped se zabývá tím, co se stane, když se odvrhnou všechny společenské normy. Kniha je výmluvným svědectvím o boji s vnitřními démony i vzpomínkou na New York, který (po AIDS, Giulianim a 11. září) již neexistuje – jako na špinavé, nebezpečné místo, ale i živnou půdu umělecké imaginace, na místo, kde květiny šílenství mohly růst svobodně a bez omezení. "Neuměl jsem si představit, že bych vedl spokojenej život a s partou hipíků sázel stromy na rajským tripu v nějakým zapadákově. Potřeboval jsem ruch uspěchané metropole, sex a drogy, násilí a šílenství New Yorku." Autorův první román Feťácká láska (Junkie Love, Maťa 1997, Twisted Spoon Press 2001) získal v r. 2002 v New Yorku hlavní cenu Firecracker Alternative Book v kategorii knih o drogách. Dále vydal dvojjazyčnou sbírku poezie a textů The Green Hotel / Zelený Hotel (Maťa 1998) a s umělkyní a básnířkou Kateřinou Piňosovou sbírku Magdalena - Book One (Moloko+ 2010).

Chcete si přečíst knihu?Stripped / Inkognito v podzemí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Phil Shoenfelt. Číst Stripped / Inkognito v podzemí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY