Padělatelé

Padělatelé - Bradford Morrow | I15cajalco.com

...adělatelé. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Král padělatelů | Dvojka ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... This page was last edited on 1 January 2019, at 04:00. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 ... Z Bastily vysvobodí zvrhlíka, padělatele i „boha ... ... . All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply. Česko-Slovenská filmová databáze. Uživatelská zóna. Přihlásit; Registrovat; Ztracené heslo; podrobné vyhledávání → Kniha Padělatelé Přidat komentář. martina.culik. 12. února. Mám ráda knihy a vlivem seriálu, ve kterém byl hlavní hrdina padělatel, jsem podlehla zajímavé obálce a anotaci. ... Building ...

INFORMACE

AUTOR
Bradford Morrow
DIMENZE
6,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Padělatelé.pdf

POPIS

William Butler má neobyčejný kaligrafický talent. Lépe řečeno je to vynikající padělatel historických rukopisů. Schopnost vytvořit dokonalé falzum pro něj vždy sice byla spíše otázka prestiže než způsob, jak si vydělat peníze, nic to však nemění na tom, že si zahrával s ohněm – a že se od doby, co se spálil, zdržuje výhradně na té správné straně zákona. Když je však jeho švagr, sběratel vzácných tisků a rukopisů, brutálně zavražděn a Williamovi začnou chodit výhružné dopisy, psané perfektními rukopisy dávno mrtvých spisovatelů, začnou se nad ním stahovat černá mračna… Mysteriózní román držitele Ceny Americké akademie pro umění a literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Padělatelé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bradford Morrow. Číst Padělatelé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY