Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou

Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou - Petra Nachtmanová | I15cajalco.com

... se k Vilémovi vnutila a šla s ním na posed ... Kniha: Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou | Knihy.ABZ.cz ... . Představovala si, jaká to bude romantika - líbání, vášeň, všude kolem lesy. Místo představované romantiky Simona musela být zticha a nehnutě sedět, zatímco Vilém mžoural dalekohledem po okolí. ... Název : Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou; Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0261506: Nakladatel: Mgr. Taťána ... Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou - Petra Nachtmanová od ... ... . ks. Kód: 0261506: Nakladatel: Mgr. Taťána Pikartová ... Všechny informace o produktu Kniha Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou - Petra Nachtmanová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou - Petra Nachtmanová. Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Petra Nachtmanová. Skladem 5+ ks ... Dodáváme až do obýváku (zdarma nad 1500 Kč) Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Svůdkyně s modrým ...

INFORMACE

AUTOR
Petra Nachtmanová
DIMENZE
11,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou.pdf

POPIS

Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby. Zanedlouho se Simona znovu zamiluje. Její láska vyprovokuje Jelenu k činům – také se chce zamilovat. A ne jen tak do někoho! Hodlá však svého budoucího muže pořádně prozkoumat dřív, než jí přichystá nějaké nemilé odhalení. Kvůli tomu je ochotna prolézat hluboké lesy, křoviska, šlapat desítky kilometrů po svých, přespávat pod převisy a vybírat ideála mezi nefalšovanými vyznavači ohňů. A Simona nesmí u ničeho chybět!

Chcete si přečíst knihu?Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Nachtmanová. Číst Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY