Šedí bastardi

Šedí bastardi - Jonathan French | I15cajalco.com

...ečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem u dodavatele Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve ... Šedí bastardi - Jonathan French | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... ... Kniha: Šedí bastardi -- Žij v sedle. Zemři na divočákovi. - Jonathan French. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Šedí bastardi - Jonathan French Jonathan French. Zpět na detail ‹ › Šedí bastardi se dobrovolně nabídli, že ho vypátrají. Ale nejsme si jistí, jestli ho někdy někd ... Šedí bastardi: drsná a špinavá fantasy s výbornými ... ... . Zpět na detail ‹ › Šedí bastardi se dobrovolně nabídli, že ho vypátrají. Ale nejsme si jistí, jestli ho někdy někdo najde. Až se Bermudo probere, bude si to chtít pamatovat právě takhle. A vy ostatní ... Audiokniha Šedí bastardi obsahuje první díl z knižní fantasy série Země Lot. Autor Jonathan French, čte Pavel Soukup. Krví nasáklé fantasy plné sarkasmu a temnoty. Žít v sedle! Zemřít na mazlovi! Takové je krédo poloorků obývajících Souzené země. Šedí bastardi tak nabízí opravdu zajímavý a neotřelý příběh, který má sice základy v klasické epické fantastice, výrazně však mantinely tohoto žánru překračuje a zároveň se snaží působit o dost komornějším dojmem. Ostatně, našim hrdinům rozhodně nejde o záchranu světa (maximálně tak vlastního zadku), a ... Šedí bastardi bývají řazeni mezi temnou fantasy - výstižnější by však patrně bylo označení „špinavá". Spíš než do psychologické hloubky a nechutných detailů, ze kterých by se vám převracel žaludek, se autor pouští do realistického popisu drsného prostředí, okořeněného zdravou porcí nadávek. Audiokniha MP3 Šedí bastardi na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Šedí bastardi od ostatních uživatelů. Nakupujte Fantasy... Audiokniha Šedí bastardi. Krví nasáklé fantasy plné sarkasmu a temnoty. Přehrát ukázku. 0:00. Autor: Jonathan French Interpret: Pavel Soukup Obsah: Nezkrácen (seznam kapitol) Délka: 21:08 h Formát: MP3 ke stažení (1162 MB) Jazyk: Česky Vydavatelé: Audiotéka ... Šedí bastardi Krví nasáklé fantasy plné sarkasmu a temnoty . Žít v sedle! Zemřít na mazlovi! Takové je krédo poloorků obývajících Souzené země. Tito bývalí otroci střeží svůj neutěšený kraj na hřbetech obřích divokých prasat, jimž přezdívají mazlové. Jsou tím jediným, co stojí mezi...

INFORMACE

AUTOR
Jonathan French
DIMENZE
5,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Šedí bastardi.pdf

POPIS

Žij v sedle. Zemři na divočákovi.Taková je víra poloorků obývajících zemi Lot. Patří k bratrstvům známým jako kopyta; tito bývalí otroci střeží svůj neutěšený kraj na hřbetech obřích divokých prasat, speciálně šlechtěných k boji. Jsou tím jediným, co stojí mezi dekadentním srdcem ušlechtilého Hispartského království a divokými tlupami čistokrevných orků.Šakal střeží svůj kraj spolu s Šedými bastardy, jedním z osmi kopyt, která přežila kruté obléhání Lotu. Protože je mladý, prohnaný a velice ctižádostivý, navrhuje sesadit tyranského zakladatele Bastardů, válečníka zvaného Claymaster. Šakalův nebezpečný pokus o puč podpoří Kaňour, zuřivý kříženec s větším množstvím orkské než lidské krve, a Nádherná, jediná jezdkyně ze všech kopyt.Když kvůli příchodu cizího čaroděje vyjde podlá zrada najevo, Šakalovy plány končí ve zmatku a nejistotě. On sám se ocitá v sedle se zajatou elfskou dívkou, jejíž přítomnost začne narušovat jeho spojenectví. S blížícím se anarchickým krvavým rituálem Měsíce zrádců se Šakal musí rozhodnout, komu zůstane věrný, a najít si své místo ve světě, který odměňuje jen zlomyslné.

Chcete si přečíst knihu?Šedí bastardi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonathan French. Číst Šedí bastardi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY