Plané rostliny

Plané rostliny - - | I15cajalco.com

...jich nebezpečnost), léčivky a běžné plevele (podle místních podmínek) ... Léčivé rostliny HD (Medicinal plants) Video herbář 147 ... ... . 27. 4. 2016 - Prozkoumejte nástěnku „Byliny obrázky" uživatele denisanavrtilov na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma Rostliny, Obrázky a Bylinky. 27.4.2016 - rozrazil rezekvítek - Veronica chamaedrys | Květena České republiky - plané rostliny ČR | www.kvetenacr.cz | Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog pře ... Léčivé rostliny (Medicinal plants) - Video herbář 121 ... ... .ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > J > Jedlé plané rostliny. DĚLENÍ PODLE DÉLKY ŽIVOTA + příklady. JEDNOLETÉ: žijí od jara do podzimu, přečkávají jen jejich semena DVOULETÉ: rostlina první rok vyroste, kvete až druhý rok, poté hyne TRVALKY: žijí mnoho let. DĚLENÍ NA KVETOUCÍ A NEKVETOUCÍ + příklady. KVETOUCÍ: mají květy. NEKVETOUCÍ: nekvetou, rozmnožují se výtrusy . DĚLENÍ PODLE STONKU + příklady Téma/žánr: plané rostliny - flóra, Počet stran: 192, Cena: 127 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Universum...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Plané rostliny.pdf

POPIS

Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, se věnuje běžným i méně častým planým rostlinám, které můžeme objevit při procházkách ve volné krajině – ať už na osluněných loukách, v zastíněných lesích, nebo ve vegetaci podél cest či vodních toků. Všechny profily jsou doplněné originálními kresbami jednotlivých druhů a přibližují základní znaky, jako jsou typy listů a tvary květů, dobu kvetení, rozšíření a základní výskyt. Publikace si všímá také schopnosti rostlin adaptovat se na okolí a šířit se do okolních biotopů.

Chcete si přečíst knihu?Plané rostliny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Plané rostliny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY