Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích

Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích - Petr Ryska | I15cajalco.com

... ani nemusíte platit vstupné. Uvítá vás malebný Nový Svět i chudinská kolonie Na Slatinách ... Praha neznámá IV: Procházky po tradičních místech a ... ... . Bohumil Hrabal, Život bez smokingu (povídka Moje Libeň) (procházky po netradičních místech a zákoutích) Předmětná hesla Historický ... Praha neznámá IV Ryska, Petr Cena: 339 Kč ... Ukázka / obsah Přepis ukázky PRAHA NEZNÁMÁ III. P etr Ryska. P R O C H Á Z K Y . P O N E T R A D I Č N Í C H . M Í S T E C H ... Grada praha neznama ... Projděte se po netradičních místech a zákoutích h ... Praha neznámá | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . M Í S T E C H ... Grada praha neznama ... Projděte se po netradičních místech a zákoutích hlavního města. Společně s autorem zhlédnete zašlou slávu Barrandovských teras nebo zavítáte do „Zlaté uličky" ve Střešovičkách, kde vás nečekají davy turistů ani nemusíte platit vstupné. Uvítá vás malebný Nový Svět i chudinská kolonie ... Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. PRAHA NEZNÁMÁ Petr Ryska PROCHÁZKY PO NETRADIČNÍCH M Í S T E C H A ZÁKOUTÍCH PRAHA NE ZNÁMÁ Petr Ryska Projděte se po netradičních místech a zákoutích hlavního města. Společně s autorem zhlédnete zašlou slávu Barrandovských teras nebo zavítáte do „Zlaté uličky" ve Střešovičkách, kde...

INFORMACE

AUTOR
Petr Ryska
DIMENZE
3,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích.pdf

POPIS

Nová netradiční místa a zákoutí Prahy na vás čekají ve čtvrtém dílu oblíbené knihy Praha neznámá. Navštivte společně s autorem romantický Jánský vršek na Malé Straně, nebo si prohlédněte honosné či méně okázalé vily na Vinohradech. Projděte se přírodně-historickou trasou z Malé do Velké Chuchle přes rozsáhlý Chuchelský háj, nebo se zatoulejte do nejmenší pražské čtvrti Zadní Kopanina. Na závěr můžete navštívit neznámou prvorepublikovou kolonii Domov na Žižkově, která vás okouzlí svojí malebnou krásou.

Chcete si přečíst knihu?Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Ryska. Číst Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY