Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích

Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích - Petr Ryska | I15cajalco.com

...N: 9788027120871 ISBN: 978-80-271-2087-1 Recenze ... Praha neznámá IV: Procházky po tradičních místech a ... ... . Kniha Petra Rysky Praha neznámá s podtitulem Procházky po netradičních místech a zákoutích je velmi přínosná pro každého nejen svými fotografiemi, ale i popisem a vyprávěním o místech či budovách, které čtenář na fotografiích vidí. Praha neznámá IV - Procházky po netradičních místech a zákoutích (Petr Ryska) Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Knihy Praha a okolí > Praha neznámá IV - Procházky po netradičních místech a zákoutích (Petr Ryska) Související odkazy: Starou Prahou Jana Minaříka (Pavla Státníková, Ondřej Polák) | Starou Prahou Václava Jansy (Pavla Státníková ... Praha neznámá III - Procházky po netradi ... Praha neznámá | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Praha neznámá III - Procházky po netradičních místech a zákoutích (Petr Ryska) Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Knihy Praha a okolí > Praha neznámá III - Procházky po netradičních místech a zákoutích (Petr Ryska) Související odkazy: Starou Prahou Jana Minaříka (Pavla Státníková, Ondřej Polák) | Starou Prahou Václava Jansy (Pavla Státníková ... Projděte se po netradičních místech a zákoutích hlavního města. Společně s autorem zhlédnete zašlou slávu Barrandovských teras nebo zavítáte do „Zlaté uličky" ve Střešovičkách, kde vás nečekají davy turistů ani nemusíte platit vstupné. Uvítá vás malebný Nový Svět i chudinská kolonie Na ...

INFORMACE

AUTOR
Petr Ryska
DIMENZE
12,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích.pdf

POPIS

Nová netradiční místa a zákoutí Prahy na vás čekají ve čtvrtém dílu oblíbené knihy Praha neznámá. Navštivte společně s autorem romantický Jánský vršek na Malé Straně, nebo si prohlédněte honosné či méně okázalé vily na Vinohradech. Projděte se přírodně-historickou trasou z Malé do Velké Chuchle přes rozsáhlý Chuchelský háj, nebo se zatoulejte do nejmenší pražské čtvrti Zadní Kopanina. Na závěr můžete navštívit neznámou prvorepublikovou kolonii Domov na Žižkově, která vás okouzlí svojí malebnou krásou.

Chcete si přečíst knihu?Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Ryska. Číst Praha neznámá IV: Procházky po netradičních místech a zákoutích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY