Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou

Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou - Anna Bykovová | I15cajalco.com

... - Jak rozvíjet dítě hrou. Originální název: Razvivajuščije Zaňatija „lenivoj mamy" Autor: Anna Bykova ... Knihy Anna Bykovová | Dobré Knihy.cz ... . Překladatel: Rudolf Řežábek. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Populárně naučná › Zdravý způsob života; Populárně naučná › Partnerské ... Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou Autor: Bykovová, Anna Nakladatel: Esence EAN: 9788024263229 ISBN: 978-80-242-6322-9 Originál: Razvivajuščije Zaňatija „lenivoj mamy" Překlad: Řežábek, Rudolf Popis: Elektronická kniha, 264 stran, bez zabezpečení DRM, 4,2 MB ePUB, 7,7 MB Mobi, česky Rok vydání: Je „líná" krmit dítě, a tak mu podá lžičku a sleduje, jak si s ní její potomek počíná, nevadí jí, že pak musí umýt půlku kuchyně. „Lenivé" mámě se nechce mýt nádobí, a proto svěří tento životně důležitý úkol svému dítěti, ... Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou - Anna Bykovová ... ... . „Lenivé" mámě se nechce mýt nádobí, a proto svěří tento životně důležitý úkol svému dítěti, i když ví, že pak bude muset nádobí ještě jednou umýt. Populárně naučná > Životní pomoc, psychologie > Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou. Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou. katalogové číslo: 17842: EAN: 9788076177277: Způsob dodání: Komise: vydavatel: EMG: cena bez DPH: Líná máma Jak rozvíjet dítě hrou Bykova Anna. Rodiče si často dělají velké starosti s rozvojem svých dětí. Přemýšlejí, jak je co nejlépe rozvíjet, zvažují, že je umístí do specializované školky, potom do superškoly pro výjimečně nadané děti, do kroužků a kurzů a podobně. Rodiče si často dělají velké starosti s rozvojem svých dětí. Přemýšlejí, jak je co nejlépe rozvíjet, zvažují, že je umístí do specializované školky, potom do superškoly pro výjimečně nadané děti, do kroužků a kurzů a podobně. Ale na rozvoj není vždycky zapotřebí speciálních pomůcek, speciální metodiky, speciálně zařízených tříd ani speciálně ... Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou. Rodiče si často dělají velké starosti s rozvojem svých dětí. Přemýšlejí, jak je co nejlépe rozvíjet, zvažují, že je umístí do specializované školky, potom do superškoly pro výjimečně nadané děti, do kroužků a kurzů a podobně. Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou Anna Bykova. Rodiče si často dělají velké starosti s rozvojem svých dětí. Přemýšlejí, jak je co nejlépe rozvíjet, zvažují, že je umístí do specializované ško...

INFORMACE

AUTOR
Anna Bykovová
DIMENZE
11,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou.pdf

POPIS

Rodiče si často dělají velké starosti s rozvojem svých dětí. Přemýšlejí, jak je co nejlépe rozvíjet, zvažují, že je umístí do specializované školky, potom do superškoly pro výjimečně nadané děti, do kroužků a kurzů a podobně. Ale na rozvoj není vždycky zapotřebí speciálních pomůcek, speciální metodiky, speciálně zařízených tříd ani speciálně připravených pedagogů. Bohatě stačí přítomnost dospělého člověka, který se zajímá o rozvoj dítěte – může to být máma, táta, babička nebo chůva. Potom se jakákoli procházka změní v poznávací a úplně obyčejný plastový kyblík a lopatka se v rukou dospělého stávají fantastickým rozvíjejícím prostředkem, s jehož pomocí se dítěti předvádějí úžasné pokusy. Hrajte si se svými dětmi a ukazujte jim přitom, jak věci fungují – je to nejlepší škola, jakou jim můžete poskytnout.

Chcete si přečíst knihu?Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Bykovová. Číst Líná máma - Jak rozvíjet dítě hrou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY