Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky

Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky - - | I15cajalco.com

...o Kate: 300 samolepek pro tvé britské panenky pdf ulozto Šedá cihla 34/1993 pdf Šlechtictví zavazuje: Osudy žen v c ... Šaty pro Akiko - LIBRUM.cz ... . k. monarchii Martina Winkelhoferová pdf Tajemství dinosaurů - časopis pro děti Obsahuje 4D živou omalovánku, která je podporována mobilní aplikací a dává možnost rozvíjet dítě malovaním, a pak hraním v tabletu či telefonu Šaty pro Amy - kniha samolepek - 300 samolepek pro tvé americké panenky - neuveden . Tato série představuje nejmenším tahitskou, španělskou, indiánskou či eskymáckou kulturu. Děti zábavnou formo ... Šaty pro Zuzku - Kolektiv Autorů - Megaknihy.cz ... . Tato série představuje nejmenším tahitskou, španělskou, indiánskou či eskymáckou kulturu. Děti zábavnou formou získají a zpřesní si své představy o cizích zemích a jejich obyvatelích. Šaty pro Akiko. 300 samolepek pro tvé japonské panenky . Objevte japonskou kulturu s panenkou Akiko. Doprovázejte ji domů, do školy nebo na vrchol hory Fudži, účastněte se s ní čajového obřadu anebo svátku rozkvetlých sakur. 300 samolepek pro tvé japonské panenky. Více informací Děti a mládež na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Strana 17 z 1000. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky.pdf

POPIS

Objevujte slovenskou kulturu s panenkou Zuzkou! Navštivte ji v hlavním městě Bratislavě, zajeďte si spolu do Slovenského ráje nebo se vykoupejte pod pohádkovým Bojnickým zámkem. Novinka ze série, která patří k našim nejprodávanějším, přibližuje malým čtenářům něco z kultury sousední země – Slovenska. Knížka jim tím nejjednodušším a zároveň hravým způsobem poodhaluje každodenní život tamních lidí, představuje oblíbená místa nebo známé slovenské památky. Děti díky tomu získají a zpřesní si své představy o zemi, která byla dlouho součástí té naší, jejích obyvatelích, folklóru či módě. Více než 300 samolepek, atraktivní obrázky a dvojjazyčné texty činí jejich poznávání ještě zajímavějším a komplexnějším.

Chcete si přečíst knihu?Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Šaty pro Zuzku: 300 samolepek pro tvé slovenské panenky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY