Dobře zašitej frajer

Dobře zašitej frajer - Emil Hakl (ed.), | I15cajalco.com

... Emil, Kahuda Václav - Literární svět Petra Šabacha je královstvím, ve kterém namísto trůnu stojí hospodská židle, okolo stolu sedí štamgasti a rytířský řád se udílí za dobrý příběh ... Dobře zašitej frajer - Petr Šabach — Kniha.cz ... . Na život se tu dívá skrz pů Dobře zašitej frajer Uspořádali Emil Hakl a Václav Kahuda Pevná vazba, 340 stran, 399 korun. V nové grafické úpravě vychází: Petr Šabach Babičky Pevná vazba, 200 stran, 269 korun. Petr Šabach Čtyři muži na vodě Pevná vazba, 192 stran, 269 korun. Petr Šabach Hovno hoří Pevná vazba, 164 stran, 269 korun. Petr Šabach ... Obálka výboru ze Šabachova díla nazvaného Dobře ... Dobře zašitej frajer - Petr Šabach; Emil Hakl; Václav ... ... . Petr Šabach Čtyři muži na vodě Pevná vazba, 192 stran, 269 korun. Petr Šabach Hovno hoří Pevná vazba, 164 stran, 269 korun. Petr Šabach ... Obálka výboru ze Šabachova díla nazvaného Dobře zašitej frajer. Obálka výboru ze Šabachova díla nazvaného Dobře zašitej frajer. Paseka vydává výbor z textů Petra Šabacha, doplní je dosud nevydané povídky Kniha, Výbor toho nejlepšího z díla Petra Šabacha doplněný dosud nepublikovanými povídkami připravili spisovatelé Emil Hakl a Václav Kahuda, předmluvu napsal autorův , Petr Šabach...

INFORMACE

AUTOR
Emil Hakl (ed.),
DIMENZE
12,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobře zašitej frajer.pdf

POPIS

Literární svět Petra Šabacha je královstvím, ve kterém namísto trůnu stojí hospodská židle, okolo stolu sedí štamgasti a rytířský řád se udílí za dobrý příběh. Na život se tu dívá skrz půllitr s pivem, aby získal patřičně komické rysy a nostalgickou náladu, a pije se svižně, aby nespadla pěna. Autorský styl Petra Šabacha představuje nejzákladnější formu, na níž stojí literatura – poutavě odvyprávěnou a vypointovanou historku, kterou ovládnul osobitým stylem, s autenticitou a nadsázkou a posadil se tak k jednomu stolu vedle Jaroslava Haška a Bohumila Hrabala. Napsal desítky povídek a románů, z nichž některé byly zpracovány filmově a staly se obecně sdílenou výpovědí o konci normalizace a náhle svobodných devadesátých letech. Výbor toho nejlepšího z Šabachova díla připravili spisovatelé Emil Hakl a Václav Kahuda, předmluvu napsal Zdeněk Svěrák. Kniha obsahuje i dvě dosud nepublikované povídky.

Chcete si přečíst knihu?Dobře zašitej frajer ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emil Hakl (ed.),. Číst Dobře zašitej frajer Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY